Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator nga Kinë, 46066 EUR në shitje - ID: 8409469
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

46 066EUR

  • ≈ 4 619 867 ALL
  • ≈ 49 999 USD

Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator

EkskavatorHot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator
2020|443 hp

46 066EUR

Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator

Botuar: 1m 13d

PDF
Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator: foto 1
Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator: foto 2
Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator: foto 3
Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator: foto 4
Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator: foto 5
Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator: foto 6
Ekskavator Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 13d

PDF

46 066EUR

  • ≈ 4 619 867 ALL
  • ≈ 49 999 USD
Marka

Viti i prodhimit

2020
Pesha

52000 kg
Pesha operuese

3000 kg
Vendndodhja

Kinë, Minhang District, Shanghai

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

443 hp
motori

Original
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Showroom Location: Shanghai, China

-

Bucket capacity: 3m³

-

Hydraulic Cylinder Brand: Original

-

Hydraulic Pump Brand: Original

-

Hydraulic Valve Brand: Original

-

Power: 331000

-

Machinery Test Report: Provided

-

Video outgoing-inspection: Provided

-

Core Components: Motor, Pump, Gearbox, Engine

-

Working hours: 10001-20000

-

Place of Origin: Korea

-

Price info: 1 - 3 units: $50,000.00

>= 4 units: $40,000.00

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

46 066EUR

  • ≈ 4 619 867 ALL
  • ≈ 49 999 USD
Kinë, Minhang District, Shanghai
Ora lokale e shitësit:
14:35

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Oferta të ngjashme
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Multifunction Low Working Hours Hyundai520 Used Excavator Good Quality Used Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Good Quality Low Working Hours Second Hand Heavy Duty Digger Used Hyundai 520 Used Crawler Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Used 52 Ton Weight Second Hand Hyundai 520 Excavator Good Quality Low Price Used Hyundai 520 Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Used 52 Ton Weight Second Hand Hyundai 520 Excavator Good Quality Low Price Used Hyundai 520 Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Second Hand Hyundai520 Crawler Excavator Imported Low Working Hours Used Hyundai 520 Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale 52ton Construction Machine Excavator /hyundai 520 Crawler Excavators /hyundai 520 In Good Quality For Sale
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Second Hand Hyundai 520 Crawler Excavator For Sale Used South Korea Multifunction Hyundai 520
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale High Quality Construction Machinery Hyundai 520vs Crawler 520 Used Excavators For Hyundai
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Construction Machine Excavator Hyundai 520 Crawler Excavators Hyundai 520 In Good Quality Hyundai520
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Efficient Heavy Construction Equipment Used Excavator 520 For Hyundai
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
High Quality Low Price Used Engineering Construction Machinery Hyundai 520 Used Crawler Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Good Quality Second Hand Excavator Used Engineering Construction Machinery Used 52t Hyundai520 Used Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Shanghai Jiangchun Machinery Co