Fadrom me goma Case 1121F Radlader 29,1 Tonnen *Schaufel 5 m³

picture_as_pdf

84 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Fadrom me goma

Viti

2016

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 561310......

CASE me leasing

Botuar: 8d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaCASE
Numri i referencësG180350
Viti i prodhimit2016
Orët e makinerisë10949 orët
Shasia/pezullimi
Ngarje me të gjitha rrotat
Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G180350

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Rückfahrkamera

Motorleistung 259 kW

Schaufelbreite 3,16 m

Schaufelkapazität 5 m³

Geräteabmessungen Länge / Breite / Höhe 8,967 x 3,160 x 3,573 m

3. Funktion

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G180350
  • Kaufpreis: 84.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 1.237****,86 €

Restwert: 16.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

3.9 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone
language

www.golec.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:48

Personat e kontaktit
Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Golec Nutzfahrzeuge

t1 test unit Makineri ndërtimi

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.