Fadromë me goma Caterpillar 438 B 4x4 (perfect condition)

Online: 1m 11d

Marka CATERPILLAR
ID 3465
Viti i prodhimit 1993
Orët e makinerisë 14 636 orët
Gjatësia e transportit 6 000 mm
Gjerësia e transportit 2 400 mm
Lartësia e transportit 3 700 mm
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Telefoni +31-7133...
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 50 %
  • gomat e pasme: 35 %
Pajisja
  • pajisje: pirunjtë
18000 EUR
18 000
EUR
  • 2 200 500 ALL
  • 19 435 USD

Shitësi
Hogeboom-machinery
Hogeboom-machinery Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:27
18 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Fadromë me goma Caterpillar 988 B
Caterpillar 988 B
1987, 23 868 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
34 500 EUR
Fadromë me goma Caterpillar 988 B, 1987
Fadromë me goma Caterpillar 966 C
Caterpillar 966 C
1975
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
17 500 EUR
Fadromë me goma Caterpillar 966 C, 1975
Fadromë me goma Caterpillar 966 D
Caterpillar 966 D
1985, 12 771 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
39 000 EUR
Fadromë me goma Caterpillar 966 D, 1985
Fadromë me goma Caterpillar 966 F II
Caterpillar 966 F II
1998, 11 045 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
55 000 EUR
Fadromë me goma Caterpillar 966 F II, 1998
Fadromë me goma Caterpillar 930 G 930 G
Caterpillar 930 G 930 G
2007, 16 722 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
35 000 EUR
Fadromë me goma Caterpillar 930 G 930 G, 2007
Fadromë me goma CATERPILLAR 990
CATERPILLAR 990
1993, 11 697 orët
Belgjikë, Niederlande, Roelofarendsveen
55 000 EUR
Fadromë me goma CATERPILLAR 990, 1993
Fadromë me goma Caterpillar 950 F
Caterpillar 950 F
1993
Austri, Niederlande, Roelofarendsveen
Fadromë me goma Caterpillar 950 F, 1993
Fadromë me goma CATERPILLAR 988F I
CATERPILLAR 988F I
1993, 2-aks
Itali, Niederlande, Roelofarendsveen
Fadromë me goma CATERPILLAR 988F I, 1993
Fadromë me goma CATERPILLAR ACMAG 204 4x4
CATERPILLAR ACMAG 204 4x4
2-aks
Portugali, Niederlande, Roelofarendsveen
3 500 EUR
Fadromë me goma CATERPILLAR ACMAG 204 4x4
Fadromë me goma CATERPILLAR 988 B
CATERPILLAR 988 B
Belgjikë, Niederlande, Roelofarendsveen
20 000 EUR
Fadromë me goma CATERPILLAR 988 B
Fadromë me goma Dresser 520 B Pay loader - 4x4
Dresser 520 B Pay loader - 4x4
1985, 4x4, Dizel, 5 649 orët, 2-aks
Danimarkë, Niederlande, Roelofarendsveen
15 500 EUR
Fadromë me goma Dresser 520 B Pay loader - 4x4, 1985
Fadromë me goma Caterpillar 226B
Caterpillar 226B
2014, 5 000 km, Dizel, 3 000 orët
Kinë, Niederlande, Roelofarendsveen
23 186 EUR
Fadromë me goma Caterpillar 226B, 2014

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.