Hmm, duket se artikulli është shitur

Fadrom me goma LiuGong 856

fadrom me goma LiuGong 856

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIUGONG
Viti i prodhimit2020
Inspektimi teknik2022-09-20
Orët e makinerisë300 orët
Shasia/pezullimi
Gomat e përparme99%
Gomat e pasme99%
Pjesë shtesë
Garancia
Numri i pronarëve të mëparshëm1
Përshkrimi

Inspection grade: 5

Service contract

Original color

Production country: CN

Delivery terms: FOB, CFR, CIF, EXW

Provide the best pre-sales and after-sales service is our attitude,integrity, honesty and keep promise are our best product.

selecting the best partner is the most important.efficient, high quality, more selective, rich products. Long qi company is the first choice.

Services:

1. Free accessories during the warranty period

2. Airports/hotels Free pick-up

3. Free guided tour.Around Shanghai city

Tips:

1. Our company has professional workers.Engineers and long-term freight forwarders and shipping companies.Transportation machinery saves time ,labor and worry, and the freight is reasonable.

2. Company direct sales, Compared with all fellows, lowest price with best quality,superior service, professional team to solve after-sales problems.

3.pictures and videos are provided in time, all machinery import procedures are regular.The source is legal.

4. The price can be negotiated, and we look forward to long-term cooperative

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

t1 test archive Makineri ndërtimi

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.