Fadroma me shkarkim nga prapa


   Faqja 1 e 49 1/49   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo Hymas  - fadromë me shkarkim nga prapa
 6
7 000 EUR
1982
135 hp

Online: 6m 3d

UAB "Tralsoma"

Lituani, Šiaulių

Case 580 Super LL - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
22 000 EUR
Çmimi neto
1998
7 640 orët

Online: 6orë 53min

SARL FCE

Francë, fr, HUTTENHEIM

ID 210031

Boxer LW-7 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
500 EUR
Çmimi neto
Ankandi

Online: 10orë 17min

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

CATERPILLAR 420F - fadromë me shkarkim nga prapa
 4
34 106 EUR
2017
4 651 km
2 560 orët
Pesha neto: 3 147 kg

Online: 12orë 54min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021030310

JCB 3CX - fadromë me shkarkim nga prapa
 4
29 115 EUR
2016
4 828 km
2 000 orët
Pesha neto: 3 660 kg

Online: 19orë 19min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210303-4

CATERPILLAR 420F - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
34 938 EUR
2017
5 794 km
2 200 orët
Pesha neto: 3 147 kg

Online: 19orë 20min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210303-3

 Unused Case 570T - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
Ankandi
2019

Online: 19orë 40min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140240911

CASE 580 Super R+ , joystick , 4in1 bucket , q-c , telescop arm - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
24 050 EUR
2009
8 000 orët
Pesha neto: 8 800 kg
96 hp

Online: 19orë 53min

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

CATERPILLAR 420E - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
33 275 EUR
2016
2 600 orët
Pesha neto: 11 000 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210302-3

CASE 580M - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
29 115 EUR
2016
2 600 orët
Pesha neto: 7 489 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210302-1

CATERPILLAR 432F2 4x4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
Ankandi
2016
2 332 orët

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

JCB 3CX Sitemaster 4x4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
Ankandi
15 663 orët

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

CASE 580 SUPER M 4x4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
Ankandi
2003
19 636 orët

Online: 1d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

JCB 3CXSM 4T 4x4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
Ankandi
1994

Online: 1d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

CATERPILLAR 420E - fadromë me shkarkim nga prapa
 4
33 119 EUR
2017
4 667 km
2 900 orët
Pesha neto: 3 147 kg

Online: 1d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210302-4

CASE 580M - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
27 323 EUR
2017
5 633 km
2 260 orët
Pesha neto: 3 397 kg

Online: 1d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210302-3

Komatsu WB97S-5  - fadromë me shkarkim nga prapa
 15
28 000 EUR
2007
11 243 orët
101 hp

Online: 1d

Alquimecanica S. L.

6

Spanjë, Spanien, SESEÑA NUEVO

JCB 3 CX Super - fadromë me shkarkim nga prapa
 7
Pyet për çmimin

Online: 1d

FÖLDGÉP-AGRO Kft

6

Hungari, Győr, Pesti U. 3

JCB 3 CX Super - fadromë me shkarkim nga prapa
 9
Pyet për çmimin
2002

Online: 1d

FÖLDGÉP-AGRO Kft

6

Hungari, Győr

Haulotte MJX 990 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
10 000 EUR
Ankandi
2008
Pesha neto: 10 460 kg
91 hp

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Holandë, , ,

ID 7091807

HSW 9.50 M - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
28 680 EUR
2012
2 000 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Gózdek

1 2 3 49   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.