Reja dhe përdorur fadroma me shkarkim nga prapa në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Fadroma me shkarkim nga prapa


   Faqja 1 e 90 1/90   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
JCB 4CX Sitemaster Pro - fadromë me shkarkim nga prapa
 6
59 000 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
E re
2022
230 km
230 orët
Pesha neto: 9 350 kg
109 hp

Yezhkov Dmytro

Ukrainë, 25030 Kropyvnytskyi, Ukraine

CATERPILLAR 420F - fadromë me shkarkim nga prapa
 6
34 972 EUR
2017
1 600 orët
Pesha neto: 10 000 kg
101 hp

Toaks International Trading Company

Kinë, Shanghai

CATERPILLAR 428E 422E - fadromë me shkarkim nga prapa
 10
29 000 EUR
2008

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

Caterpillar 432 D 432D INC HAMMER - 2 BUCKETS - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
25 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
21 701 orët
86 hp

Botuar: 5orë 38min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70203774

JCB 3CX - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
4 703 EUR
Ankandi
1997
1 963 orët
Pesha neto: 7 600 kg

Botuar: 14orë

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 276198

TAKEUCHI TB325R - fadromë me shkarkim nga prapa
 6
Pyet për çmimin
2021

Botuar: 14orë 11min

FÖLDGÉP-AGRO Kft

8

Hungari, Győr

CATERPILLAR 420F - fadromë me shkarkim nga prapa
 4
32 102 EUR
2020
2 900 orët
Pesha neto: 6 938 kg
Ngarkesa e dobishme: 6 938 kg
92 hp

Botuar: 14orë 53min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

Numri i referencës WZ-2023033005

CATERPILLAR 4201 - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
27 516 EUR
2020
2 900 orët
Pesha neto: 19 400 kg
Ngarkesa e dobishme: 19 400 kg

Botuar: 14orë 53min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

Numri i referencës WZ-2023033006

CATERPILLAR 416E - fadromë me shkarkim nga prapa
 6
32 102 EUR
2020
2 900 orët
Pesha neto: 10 200 kg
Ngarkesa e dobishme: 10 200 kg
73 hp

Botuar: 14orë 54min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

Numri i referencës WZ-2023033001

CATERPILLAR 428B 4X4 - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
17 250 EUR
1994
11 946 orët
76 hp

Botuar: 16orë 40min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

 2015 JCB 3CX P21 ECO - fadromë me shkarkim nga prapa
 39
Ankandi
2015

Botuar: 17orë 9min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Numri i referencës 140341653

 Fermec 960 - fadromë me shkarkim nga prapa
 40
Ankandi

Botuar: 17orë 15min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Numri i referencës 140341366

 JCB 4CX Eco Låga timmar - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
7 449 EUR
Ankandi

Botuar: 19orë 41min

Blinto

MAHINDRA VX90 - fadromë me shkarkim nga prapa
 9
37 340 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
12 orët
Pesha neto: 7 592 kg
88 hp

Botuar: 1d

Chogi Sp. Z. o.o

Poloni, Księżyno

CASE 695 SR - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
37 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
12 223 orët
109 hp

Botuar: 1d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 846829

Hidromek HMK 62 T  - fadromë me shkarkim nga prapa
 1
Pyet për çmimin
2023
65 hp

Botuar: 1d

GT Trading Entreprenadmaskiner AB

7

Suedi, Schweden, Bro, Stockholms län

CATERPILLAR 444F2 - fadromë me shkarkim nga prapa
397 000 EUR
2018
4 696 orët

Botuar: 1d

Bergerat USED Sp.z .o.o.

Poloni, Łomianki

Numri i referencës HWS00688

 Massey Ferguson MF760 - fadromë me shkarkim nga prapa
 46
Ankandi

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

Numri i referencës 100294333

 Case 580K - fadromë me shkarkim nga prapa
 44
Ankandi

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Numri i referencës 140341351

JCB 4CX Sitemaster Pro - fadromë me shkarkim nga prapa
 6
59 000 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
E re
2022
230 km
230 orët
Pesha neto: 9 350 kg
109 hp

Botuar: 2d

Yezhkov Dmytro

Ukrainë, 25030 Kropyvnytskyi, Ukraine

JCB 4CX-4WS - fadromë me shkarkim nga prapa
 20
40 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
14 044 orët
101 hp

Botuar: 2d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70205084

CASE 590 ST - fadromë me shkarkim nga prapa
 13
30 720 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
6 990 orët
Pesha neto: 9 140 kg
109 hp

Botuar: 2d

Chogi Sp. Z. o.o

Poloni, Księżyno

CASE 580 ST - fadromë me shkarkim nga prapa
 15
46 940 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
6 864 orët
Pesha neto: 9 140 kg

Botuar: 2d

Chogi Sp. Z. o.o

Poloni, Księżyno

1 2 3 90   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old