Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 D 4x4

Online: 27d

Marka CATERPILLAR
Modeli 428D
ID 3473
Viti i prodhimit 2005
Orët e makinerisë 6 342 orët
Pesha bruto 9 800 kg
Gjatësia e transportit 5 710 mm
Gjerësia e transportit 2 400 mm
Lartësia e transportit 3 740 mm
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Telefoni +31-7133...
Motori/linja e ngarjes
  • rendimenti i fuqisë: 80 hp (59 KW)
  • motori: Caterpillar 3054T
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 45 %
  • gomat e pasme: 65 %
Pajisja
  • kokat: Hydraulic hammer
23500 EUR
23 500
EUR
  • 2 872 875 ALL
  • 25 373 USD

Shitësi
Hogeboom-machinery
Hogeboom-machinery Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:46
23 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 D
Caterpillar 428 D
2005, 8 928 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
23 500 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 D, 2005
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 C
Caterpillar 428 C
1997, 9 000 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
17 500 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 C, 1997
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 432 E 4x4
Caterpillar 432 E 4x4
2008, 6 352 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
29 000 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 432 E 4x4, 2008
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 432 D
Caterpillar 432 D
2002, 6 442 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
23 500 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 432 D, 2002
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 434 E
Caterpillar 434 E
2006, 6 234 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
29 000 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 434 E, 2006
Fadromë me shkarkim nga prapa JCB 4 CX
JCB 4 CX
2006
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
29 500 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa JCB 4 CX, 2006
Fadromë me shkarkim nga prapa CATERPILLAR 424D 4x4
CATERPILLAR 424D 4x4
2005
Emiratet e Bashkuara Arabe, Niederlande, Roelofarendsveen
Fadromë me shkarkim nga prapa CATERPILLAR 424D 4x4, 2005
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 E 4x4
Caterpillar 428 E 4x4
2008, 4x4, 10 882 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
27 500 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 E 4x4, 2008
Fadromë me shkarkim nga prapa CATERPILLAR 428D
CATERPILLAR 428D
2001, 4x4, Dizel, 19 340 orët, 2-aks
Sllovenia, Niederlande, Roelofarendsveen
Fadromë me shkarkim nga prapa CATERPILLAR 428D, 2001
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 D
Caterpillar 428 D
2003
Spanjë, Niederlande, Roelofarendsveen
25 000 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428 D, 2003
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428F2 4x4
Caterpillar 428F2 4x4
2017, 1 954 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
57 000 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428F2 4x4, 2017
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428F2 4x4
Caterpillar 428F2 4x4
2017, 1 978 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
57 000 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 428F2 4x4, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.