Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23 nga Itali, 12000 EUR në shitje - ID: 8250307
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

12 000EUR

  • ≈ 1 215 168 ALL
  • ≈ 12 796 USD

VENIERI VF8.23

Fadromë me shkarkim nga prapaVENIERI VF8.23
1996|8538 orët

12 000EUR

Kontakto shitësin

Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23

Botuar: 1m 25d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 1
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 2
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 3
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 4
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 5
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 6
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 7
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 8
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 9
Fadromë me shkarkim nga prapa VENIERI VF8.23: foto 10
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 25d

Shtoni në të preferuarat
PDF

12 000EUR

  • ≈ 1 215 168 ALL
  • ≈ 12 796 USD
Kontakto shitësin
Numri i referencës

14984
Viti i prodhimit

1996
Orët e makinerisë

8538 orët
Vendndodhja

Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Benna e Forche

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

12 000EUR

  • ≈ 1 215 168 ALL
  • ≈ 12 796 USD
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Ora lokale e shitësit:
00:22
4.8
59 komente
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
V Volvo shitës i autorizuar

Personat e kontaktit
Gianluca Leo
English, Italiano
Elisa Napoleoni
Español
Oana Bicer Laura
Română
Alicja Tryskuc
Polski
Paolo Napoleoni
Français

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - OMECO SPA