Fadroma për gjithë terrenet


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
BOBCAT T770 - fadromë për gjithë terrenet
 20
78 500 EUR
E re
2020
5 orët
Pesha neto: 4 768 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 611 kg
95 hp

Online: 6d

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

BOBCAT T650 - fadromë për gjithë terrenet
 14
58 500 EUR
E re
2020
147 orët
Pesha neto: 4 445 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 242 kg
74 hp

Online: 6d

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

Case 440CT Series 3 - fadromë për gjithë terrenet
 5
25 000 EUR
2008
1 080 orët
Pesha neto: 4 200 kg
82 hp

Online: 6d

MONETTO MATERIELS

Francë, CASTAGNIERS

BOBCAT T650 - fadromë për gjithë terrenet
 20
48 000 EUR
2018
623 orët
Pesha neto: 4 445 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 242 kg
74 hp

Online: 15d

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

JCB 180T HF High Flow - fadromë për gjithë terrenet
 20
Ankandi
2010
3 228 orët

Online: 1m 2d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

BOBCAT MT 55 - fadromë për gjithë terrenet
 6
20 930 EUR
2015
303 orët

Online: 1m 11d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Gorzów

Caterpillar 289 D XPS  - fadromë për gjithë terrenet
 8
57 000 EUR
2017
1 037 orët
72 hp

Online: 1m 11d

AVESCO OÜ

Estoni, Tartu

Caterpillar 289 D XPS  - fadromë për gjithë terrenet
 11
57 000 EUR
2017
1 338 orët
72 hp

Online: 1m 11d

AVESCO OÜ

Estoni, Saue

Loader Caterpillar 259B3  - fadromë për gjithë terrenet
 20
25 000 EUR
2012
5 133 orët

Online: 9m 13d

AVESCO Baltic

Lituani, Kaunas

BOBCAT HT100L - fadromë për gjithë terrenet
 6
20 699 EUR
2020

Online: 9m 22d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-2020040106

BOBCAT T650 - fadromë për gjithë terrenet
 8
61 500 EUR
E re
2019
3 orët
Pesha neto: 4 445 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 242 kg
74 hp

Online: 1v 8m

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

BOBCAT T 110 - fadromë për gjithë terrenet
 18
31 500 EUR
E re
2018
25 orët
Pesha neto: 2 379 kg
Ngarkesa e dobishme: 499 kg

Online: 1v 8m

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

BOBCAT T650 - fadromë për gjithë terrenet
 20
61 500 EUR
E re
2018
3 orët
Pesha neto: 4 445 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 880 kg
74 hp

Online: 1v 9m

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

BOBCAT T590 - fadromë për gjithë terrenet
 20
49 200 EUR
E re
2017
5 orët
Pesha neto: 3 548 kg
Ngarkesa e dobishme: 971 kg

Online: 1v 9m

Buchhammer Handel GmbH

8

Gjermani, Lübeck

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.