Frezë asfalti Roadtec RX 700-3 reconditioned

Online: 27d

ID 3472
Viti i prodhimit 2006
Pesha bruto 35 000 kg
Gjatësia e transportit 18 000 mm
Gjerësia e transportit 2 900 mm
Lartësia e transportit 3 600 mm
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Telefoni +31-7133...
Motori/linja e ngarjes
  • rendimenti i fuqisë: 812 hp (605 KW)
  • motori: Caterpillar C 18
120000 EUR
120 000
EUR
  • 14 670 000 ALL
  • 129 565 USD

Shitësi
Hogeboom-machinery
Hogeboom-machinery Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
01:08
120 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Frezë asfalti Wirtgen RX 4500
Wirtgen RX 4500
2002
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
758 602 EUR
Frezë asfalti Wirtgen RX 4500, 2002
Frezë asfalti Wirtgen W2200
Wirtgen W2200
2006, 10 600 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
115 787 EUR
Frezë asfalti Wirtgen W2200, 2006
Frezë asfalti Wirtgen W2200
Wirtgen W2200
2006, 8 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
157 471 EUR
Frezë asfalti Wirtgen W2200, 2006
Frezë asfalti Wirtgen W100F
Wirtgen W100F
2006, 4 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
66 227 EUR
Frezë asfalti Wirtgen W100F, 2006
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 DL
Caterpillar 330 DL
2006, 11 352 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
45 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 DL, 2006
Fadromë me shkarkim nga prapa JCB 4 CX
JCB 4 CX
2006
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
29 500 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa JCB 4 CX, 2006
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 434 E
Caterpillar 434 E
2006, 6 234 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
29 000 EUR
Fadromë me shkarkim nga prapa Caterpillar 434 E, 2006
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 320 D L
Caterpillar 320 D L
2006
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
42 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 320 D L, 2006
Shtrues asfalti Dynapac F121-6W
Dynapac F121-6W
2006, 10 113 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
22 500 EUR
Shtrues asfalti Dynapac F121-6W, 2006
Ngulës pilotash Hitachi KH 150-3
Hitachi KH 150-3
1994
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
135 000 EUR
Ngulës pilotash Hitachi KH 150-3, 1994
Ngulës pilotash Banut 700
Banut 700
1987, 34 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
81 278 EUR
Ngulës pilotash Banut 700, 1987
Ngulës pilotash Banut 700
Banut 700
1988, 33 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
66 227 EUR
Ngulës pilotash Banut 700, 1988

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.