Makineri ndërtimi HITACHI


   Faqja 1 e 42 1/42   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Hitachi ZX 225 US LC  - ekskavator me zinxhirë
 20
36 800 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2009
10 400 orët

Online: 7d

E.M. TIJS OCCASIONS

Holandë, Niederlande, Luttenberg

ID 21609

Hitachi PD7 - sondë shpimi
 6
32 900 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

1980
7 478 orët

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 113943

Hitachi ZX 280 LC  - ekskavator me zinxhirë
 20
39 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2008
6 843 orët
187 hp

Online: 1m 4d

SIA AVESCO

Letoni, Riga

HITACHI ZX210 - ekskavator me zinxhirë
 6
29 809 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
4 273 km
2 266 orët
Pesha neto: 9 934 kg

Online: 19orë 29min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021051409

HITACHI ZX200 - ekskavator me zinxhirë
 5
28 981 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
4 416 km
2 655 orët
Pesha neto: 8 800 kg

Online: 20orë 2min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021051404

HITACHI ZX75US - ekskavator me zinxhirë
 5
17 389 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
4 416 km
2 655 orët
Pesha neto: 3 221 kg

Online: 20orë 6min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021051403

HITACHI ZX200 - ekskavator me zinxhirë
 5
31 442 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 300 orët
Pesha neto: 19 400 kg

Online: 22orë 16min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210514-8

HITACHI ZX200 - ekskavator me zinxhirë
 5
31 442 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 600 orët
Pesha neto: 19 400 kg

Online: 22orë 16min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210513-10

HITACHI ZX75 - ekskavator me zinxhirë
 5
17 376 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 600 orët
Pesha neto: 7 100 kg

Online: 22orë 16min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210513-9

HITACHI Z350 - ekskavator me zinxhirë
 6
64 539 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 600 orët
Pesha neto: 24 900 kg

Online: 22orë 16min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210514-9

HITACHI ZX70 - ekskavator me zinxhirë
 5
16 548 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 600 orët
Pesha neto: 6 920 kg

Online: 22orë 17min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210513-8

 Hitachi ZX33U - miniekskavator
 20
Ankandi

Miniekskavator

Online: 23orë 8min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100273563

 2008 Hitachi ZX210LC-3 - ekskavator me zinxhirë
 20
Ankandi

Ekskavator me zinxhirë

2008

Online: 23orë 11min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140258180

HITACHI ZX130 - ekskavator me zinxhirë
 20
Ankandi

Ekskavator me zinxhirë

2004

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

HITACHI ZX240N-3 - ekskavator me zinxhirë
 20
Ankandi

Ekskavator me zinxhirë

2010

Online: 1d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

HITACHI ZX 170W-3 - ekskavator me goma
 6
20 000 EUR
Ankandi

Ekskavator me goma

2007
15 863 orët
Pesha neto: 18 000 kg

Online: 1d

AGORASTORE

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

ID 203154

HITACHI ZX50 - ekskavator me zinxhirë
 5
12 420 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
4 416 km
2 644 orët
Pesha neto: 2 297 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2021051301

Hitachi PD7 - sondë shpimi
 6
32 900 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

1980
7 478 orët

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 113943

Hitachi KH180-2 GLS - sondë shpimi
 6
69 900 EUR
Çmimi neto

Sondë shpimi

1981
5 670 orët

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 113942

 2011 Hitachi ZX85USBLC - miniekskavator
 5
Ankandi

Miniekskavator

2011

Online: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140258085

HITACHI ZX50UR - ekskavator me zinxhirë
 6
12 825 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 300 orët
Pesha neto: 50 639 kg

Online: 2d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210512-9

HITACHI ZX60 - ekskavator me zinxhirë
 4
16 548 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 600 orët
Pesha neto: 50 639 kg

Online: 2d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210512-10

HITACHI EX300 - ekskavator me zinxhirë
 5
37 234 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
2 600 orët
Pesha neto: 293 928 kg

Online: 2d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210512-8

1 2 3 42   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.