Reja dhe përdorur kompresorë ajri në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kompresorë ajri


   Faqja 1 e 49 1/49   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Grassair SFX 20-10  - kompresor ajri
 4
1 768 EUR
2004

Dariusz Kontek

Poloni, Polen, Zduny

Ingersoll-Rand P130*Bj1994/2400h/Luftkompressor*  - kompresor ajri
 19
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
2 400 orët

BNS Intercon GmbH

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 23016

 2011 Kaeser M20 70CFM - kompresor ajri
 16
Ankandi
2011

Botuar: 29min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049430

 Atlas Copco Single Axle Compressor - kompresor ajri
 15
Ankandi

Botuar: 29min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049520

 Betico PT62 - kompresor ajri
 17
Ankandi

Botuar: 30min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049260

 2012 Kaeser M20 70CFM - kompresor ajri
 17
Ankandi
2012
769 orët

Botuar: 4orë 19min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217412

 2014 Kaeser M20 70CFM - kompresor ajri
 16
Ankandi
2014
916 orët

Botuar: 4orë 19min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217448

 2013 Kaeser M31PE - kompresor ajri
 13
Ankandi
2013

Botuar: 4orë 19min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217445

 2015 Atlas Copco XAMS287 604CFM - kompresor ajri
 21
Ankandi
2015

Botuar: 4orë 19min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, North Rhine-Westphalia, Dormagen

Numri i referencës 200217411

 Ingersoll Rand P150WD - kompresor ajri
 27
Ankandi

Botuar: 4orë 58min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353007

 Unused Lion 100 Litre 220 Volt Compressor - kompresor ajri
 22
Ankandi

Botuar: 5orë 1min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296789

 Unused Lion 100 Litre 220 Volt Compressor - kompresor ajri
 22
Ankandi

Botuar: 5orë 2min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296790

 Ingersoll Rand P110WDG - kompresor ajri
 26
Ankandi

Botuar: 5orë 4min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353004

 2021 Zelfir 10HP - kompresor ajri
 13
Ankandi
2021

Botuar: 5orë 6min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352202

 Unused Lion 100 Litre 220 Volt Compressor - kompresor ajri
 22
Ankandi

Botuar: 5orë 6min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296791

 2015 Doosan 720 - kompresor ajri
 18
Ankandi
2015
38 orët

Botuar: 5orë 16min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353308

 Compair Single Axle Compressor - kompresor ajri
 29
Ankandi

Botuar: 5orë 19min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353009

 2014 Doosan 720 - kompresor ajri
 17
Ankandi
2014
742 orët

Botuar: 5orë 21min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353309

 Unused Lion 100 Litre 220 Volt Compressor - kompresor ajri
 22
Ankandi

Botuar: 5orë 21min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296788

 Unused Lion 100 Litre 220 Volt Compressor - kompresor ajri
 22
Ankandi

Botuar: 5orë 27min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296787

 Unused Lion 100 Litre 220 Volt Compressor - kompresor ajri
 22
Ankandi

Botuar: 5orë 28min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296792

COMPAIR Holman 400-125 Perkins 6 cylinder diesel engine - kompresor ajri
 20
8 950 EUR
1994

Botuar: 7orë 1min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

1 2 3 49   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Air compressors
t1 old