Kompresorë ajri


   Faqja 1 e 32 1/32   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Atlas-Copco XAMS 287 CD - N - kompresor ajri
Pyet për çmimin
Ingersoll Rand 21 / 215 - N - kompresor ajri
Pyet për çmimin
Atlas-Copco XAMS850 CD Cat Engine!! - kompresor ajri
 19
27 800 EUR
Çmimi neto
2016
1 550 orët
253 hp

Online: 2orë 30min

BAS Machinery

Holandë, Veghel

ID 70133551

Boge S 29-2 - kompresor ajri
 1
760 EUR
Ankandi
2010

Online: 7orë 21min

Troostwijk Auctions

Gjermani, Gewerbepark 25, Fehrbellin, 16833

ID 6896118

Atlas Copco GX4 FF - kompresor ajri
 6
4 000 EUR
Ankandi
2007
2 478 orët
Pesha neto: 193 kg
4 hp

Online: 7orë 24min

Troostwijk Auctions

Zvicra, ch. des Léchères 11, Meyrin, 1217

ID 6860576

 Atlas Copco XAS50 115CFM - kompresor ajri
 18
Ankandi

Online: 8orë 53min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200169349

 Sullair 115K 150CFM - kompresor ajri
 12
Ankandi

Online: 9orë 30min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100268957

 2010 Ingersoll Rand 726E 90CFM - kompresor ajri
 20
Ankandi
2010
104 orët

Online: 9orë 30min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140240235

 2013 Atlas Copco XAS47 92CFM - kompresor ajri
 15
Ankandi
2013

Online: 9orë 31min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100268609

 Unused Air Compressor - kompresor ajri
 7
Ankandi

Online: 9orë 53min

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620022462

 Unused Max  AKHL1050E Power Lite Handy Compressor (GCC DUTY NOT PAID) - kompresor ajri
 7
Ankandi

Online: 9orë 53min

Euro Auctions FZE

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, Jebel Ali Free Zone, Dubai

ID 620022507

Doosan LSV09 - kompresor ajri
 4
10 700 EUR
2014
60 orët

Online: 19orë 32min

BOBCAT BENSHEIM GMBH

Gjermani, Hamburger Str. 11, Dresden, Sachsen, DE-01067

ID RU-267890

ROTAIR VRK20 - kompresor ajri
 5
5 962 EUR
E re
2019

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Głogów

 Ecoair F105 360CFM - kompresor ajri
 15
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170125

 Atmos PDS28 - kompresor ajri
 16
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170131

 Static Compressor - kompresor ajri
 7
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170184

 2012 Atlas Copco AF20E6 Compressor, Bostrich Compressor, Pasolde Compressor - kompresor ajri
 5
Ankandi
2012

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200169957

 2012 Kaeser M45 150CFM - kompresor ajri
 17
Ankandi
2012

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170120

 Rollair Static Compressor - kompresor ajri
 7
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170129

 Compressed Air Tanks - kompresor ajri
 5
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170139

 Kaeser TE121 - kompresor ajri
 10
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170124

 Rollair Static Compressor - kompresor ajri
 6
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200170130

1 2 3 32   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.