Kompresor ajri i ri New NEW BETONSAN Refurbished Diesel Engine 2 Head Air compressor

picture_as_pdf

picture_as_pdf

5 500 EUR

Tipi

Kompresor ajri i ri

Viti

2021

Shteti

Turqia

Telefoni

+905323846......

Online: 4m 5d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2021
E re
Gjendjae re
Pesha neto840 kg
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
Cilindrat e motorit4
MotoriDeutz FL4-912
Presioni i punës0.3 MPa
Shasia/pezullimi
Serbatorët e karburantit40 l
Përshkrimi

Cement tanker air compressor / 10200 flowrate 2,5-3 Bar Pressure , Refurbished Deutz Engine

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Emirsan Trailer

Emirsan Trailer

location_on

Turkey, Konya

phone_iphone
language

www.emirsan.com/

access_time

Ora lokale e shitësit — 07:17

Personat e kontaktit
ERDEM ÇAY

ERDEM ÇAY

+90 554500...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.