Krahë teleskopik


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Genie S105 - krah teleskopik
 10
32 500 EUR
2007
3 919 orët

Online: 1v 3m

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Groenlo

ID PHM-Id 10656

FABO TURBOMİX 120 NEW DESIGN MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT IN ALL CAPACITIES - krah teleskopik
 12
Pyet për çmimin
E re
2021

Online: 1orë 17min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

 Sunett 2000Z Mobile Platform - krah teleskopik
 18
12 410 EUR
Pesha neto: 200 kg

Online: 1orë 50min

ATS Sweden

Suedi, Halland

ID S2007

JLG 800AJ - krah teleskopik
 9
Pyet për çmimin
2015
1 629 orët

Online: 10orë 35min

Scantruck A/S

6

Danimarkë, Dänemark, Skive

ID 000116367

JLG 1350SJP - krah teleskopik
 1
Pyet për çmimin
2012
4 819 orët

Online: 2d

Scantruck A/S

6

Danimarkë, Dänemark, Skive

ID 000113991

Teupen LEO 25T - krah teleskopik
 15
Pyet për çmimin
2011
5 941 orët
Pesha neto: 3 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 4d

Brabant AG Industrie B.V.

Holandë, Klundert

ID 42219

JLG 1200SJP - krah teleskopik
 14
42 000 EUR
2005
8 346 orët
Pesha neto: 15 240 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Online: 5d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Oviedo

ID VI-4909

JLG 860SJ - krah teleskopik
 15
10 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi
2007
3 785 orët
Pesha neto: 16 924 kg

Online: 6d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

JLG 680S - krah teleskopik
 14
10 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi
2006
2 845 orët
Pesha neto: 15 950 kg

Online: 6d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Manitou 150 AET 2 15 mts *NEW BATTERY* (Genie-JLG) - krah teleskopik
 12
11 900 EUR
2006

Online: 6d

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Spanjë, Spanien, Amposta-Tarragona

Nagano S15AUJ Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 15 m - krah teleskopik
 14
Pyet për çmimin
2020
389 orët

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80412

JLG 860SJ Valid inspection, Completely Refurbished *Gu - krah teleskopik
 12
Pyet për çmimin
2015

Online: 6d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80413

Niftylift HR17N - krah teleskopik
 9
Pyet për çmimin
2012
1 411 orët

Online: 7d

Scantruck A/S

6

Danimarkë, Dänemark, Ringsted

ID 000116444

JLG 660SJ - krah teleskopik
 9
Pyet për çmimin
2011
2 988 orët

Online: 8d

Scantruck A/S

6

Danimarkë, Dänemark, Skive

ID 000115562

Falcon Spider FS320 - krah teleskopik
 9
Pyet për çmimin
2010
2 795 orët

Online: 8d

Scantruck A/S

6

Danimarkë, Dänemark, Skive

ID 000116447

Niftylift HR17N - krah teleskopik
 9
Pyet për çmimin
2009

Online: 8d

Scantruck A/S

6

Danimarkë, Dänemark, Skive

ID 000116443

MANITOU MRT 1432 Roto - krah teleskopik
 3
32 820 EUR
2004
5 900 orët

Online: 9d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mikołajki Pomorskie

Haulotte H 23 TPX, Arbeitsbühne teilweise defekt Motor OK - krah teleskopik
 12
7 600 EUR
Çmimi neto
2000

Online: 9d

Baumanu GmbH & Co. KG

Gjermani, Höxter-Fürstenau

ID 0210202001

Aichi SR 123 Kettenbühne 14 Meter 250 - krah teleskopik
 12
16 900 EUR
Çmimi neto
1999
5 390 orët

Online: 11d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

JLG 460 SJ - krah teleskopik
 8
12 500 EUR
Çmimi neto
2006
6 300 orët

Online: 12d

Baumaschinen Schmid GmbH

Gjermani, Stetten

JLG 860SJ Valid inspection, *Guarantee! Diesel, 4x4 Dr - krah teleskopik
 16
Pyet për çmimin
2018
410 orët

Online: 13d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80403

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.