Makineri ndërtimi LISTER PETTER


14
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 ECC 88KvA Generator, Lister Engine - set gjeneratori
 10
Ankandi

Set gjeneratori

Online: 22orë 28min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140258005

LISTER 12 kva - set gjeneratori
 5
3 750 EUR

Set gjeneratori

93 orët

Online: 1d

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 9843

Lister ST3 Atalanta 13.5 kVA generatorset  - set gjeneratori
 16
1 950 EUR

Set gjeneratori

Pesha neto: 750 kg

Online: 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands, Veen, Netherlands

ID 0004109

 5KvA Skid Mounted Generator,Lister Petter Engine - set gjeneratori
 8
Ankandi

Set gjeneratori

Online: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140257914

Lister TR 1 6 kVA generatorset met ATS automatische netovername  - set gjeneratori
 18
1 750 EUR

Set gjeneratori

1 459 orët
Pesha neto: 500 kg

Online: 6d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands, Veen, Netherlands

ID 0004106

Lister ST3 15 kVA generatorset - set gjeneratori
 10
2 350 EUR

Set gjeneratori

Pesha neto: 750 kg

Online: 13d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0004104

Lister TS2A 15 kVA generatorset - set gjeneratori
 11
1 950 EUR

Set gjeneratori

Pesha neto: 500 kg

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003456

Lister ST328-03 20 kVA generatorset - set gjeneratori
 9
2 450 EUR

Set gjeneratori

Pesha neto: 600 kg

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0002679

Lister HR3A 40 kVA generatorset - set gjeneratori
 10
2 950 EUR

Set gjeneratori

1 104 orët
Pesha neto: 500 kg

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0002978

Lister TR3A008 20 kVA generatorset - set gjeneratori
 9
2 950 EUR

Set gjeneratori

Pesha neto: 450 kg
30 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0002678

Bredenoord Lister Leroy Somer 20 kVA Supersilent generatorset - set gjeneratori
 16
3 950 EUR

Set gjeneratori

2007
7 321 orët
Pesha neto: 1 450 kg
35 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003236

Lister TS3A 13.4 KVA generatorset - set gjeneratori
 11
2 250 EUR

Set gjeneratori

2000
Pesha neto: 600 kg

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003632

Lister aggregaat - set gjeneratori
 7
2 200 EUR

Set gjeneratori

Online: 3m

HOLLAND TRADING TRANSPORT & REPAIR B.V.

10

Holandë, Giethoorn

lister  6 cill. aggregaat - set gjeneratori
 6
2 250 EUR

Set gjeneratori

Online: 4m 8d

HOLLAND TRADING TRANSPORT & REPAIR B.V.

10

Holandë, Giethoorn

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.