Makineri ndërtimi Logset Log loader

Online: 1m 21d

ID 20951
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 8 064 km
Data e regjistrimit të parë 30.06.2011
Orët e makinerisë 13 790 orët
Pesha neto 7 030 kg
Gjatësia 9 500 mm
Gjerësia 2 640 mm
Lartësia 3 630 mm
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Telefoni +31 6539...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 190 hp (141 KW)
  • marrja e fuqisë
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x4
  • ngarje me të gjitha rrotat
Kabina/pjesa e brendshme
  • kompjuter bordi
Pajisja
  • vinçi
  • vinçi i ngarkuesit: Kran
58500 EUR
58 500
EUR
  • 7 211 470 ALL
  • 70 960 USD

Çmimi neto

Shitësi
Van Schaften Trucks Import Export
Van Schaften Trucks Import Export Holandë
I besueshëm
15 Më shumë se 15 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:31
58 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.