Reja dhe përdorur Makina niveluese në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makina niveluese


   Faqja 1 e 70 1/70   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Komatsu GD623A - Makinë niveluese
 6
29 768 EUR
2013
154 hp

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

O & K F106.5 *Bj 2002/11000H/Frontschild/Mittelschild*  - Makinë niveluese
 3
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
11 000 orët

BNS Intercon GmbH

1

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 23056

Z SDM DZ-99-1-4 - Makinë niveluese
 18
2 300 EUR
1976
Pesha neto: 9 700 kg
90 hp

Botuar: 15orë 49min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Onbekend DZ-99-1-4 - Makinë niveluese
 16
2 700 EUR
1982
21 553 orët
Pesha neto: 9 700 kg
90 hp

Botuar: 15orë 54min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Hidromek HMK 600 MG - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Makinë niveluese
 16
Pyet për çmimin
E re
2023
3 orët
Pesha neto: 18 470 kg
198 hp

Botuar: 21orë 38min

Buchhammer Handel GmbH

11

Gjermani, Lübeck

Caterpillar 130G - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
1979
3 484 orët
Pesha neto: 12 365 kg

Botuar: 23orë 32min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05284

Mitsubishi MG300 - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
1984
6 974 orët
Pesha neto: 11 500 kg

Botuar: 23orë 32min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05435

Caterpillar 12H - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
2007
15 234 orët
Pesha neto: 14 200 kg

Botuar: 23orë 33min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05676

Caterpillar 160H - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
2006
11 604 orët
Pesha neto: 17 500 kg

Botuar: 23orë 33min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05635

Caterpillar 140G - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
1992
8 658 orët
Pesha neto: 14 500 kg

Botuar: 23orë 33min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05649

Caterpillar 12H - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
2007
14 575 orët
Pesha neto: 14 200 kg

Botuar: 23orë 34min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05677

Caterpillar 140H - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
2004
9 325 orët
Pesha neto: 14 600 kg

Botuar: 23orë 35min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05734

Caterpillar 12M3 - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
2017
7 222 orët
Pesha neto: 19 344 kg

Botuar: 23orë 35min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05810

Caterpillar 140H - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
2001
9 908 orët
Pesha neto: 14 600 kg

Botuar: 23orë 41min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05905

Caterpillar 130G Ex-army - Makinë niveluese
 20
Pyet për çmimin
2008
180 orët
Pesha neto: 12 365 kg

Botuar: 23orë 43min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05648

John Deere 622GP - Makinë niveluese
 5
Pyet për çmimin
2022
25 orët
Pesha neto: 19 080 kg
225 hp

Botuar: 23orë 43min

werwie GmbH

2

Gjermani, Konz

Numri i referencës GRBB205

 Unused 2023 XCMG GR165 - Makinë niveluese
 58
Ankandi
2023
3 orët

Botuar: 23orë 53min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140365349

 Unused 2023 XCMG GR165 - Makinë niveluese
 75
Ankandi
2023
3 orët

Botuar: 23orë 59min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140365348

Caterpillar 160H - Engine 3306 - Makinë niveluese
 20
81 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
13 233 orët
Pesha neto: 14 900 kg

Botuar: 1d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 194894

Caterpillar 14H - Makinë niveluese
 20
124 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
10 337 orët
Pesha neto: 22 500 kg

Botuar: 1d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 191395

Caterpillar 143H - Engine 3306 - Makinë niveluese
 20
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
13 981 orët
Pesha neto: 15 000 kg

Botuar: 1d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 194159

Caterpillar 140M - Makinë niveluese
 20
102 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
13 157 orët
Pesha neto: 19 000 kg

Botuar: 1d

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 194415

1 2 3 70   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Graders
t1 old