Makinë niveluese Caterpillar 12 G with Ripper

Online: 1m 1d

Marka CATERPILLAR
Modeli 12G
ID 3471
Viti i prodhimit 1976
Pesha bruto 14 500 kg
Gjatësia e transportit 9 100 mm
Gjerësia e transportit 2 400 mm
Lartësia e transportit 3 400 mm
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Telefoni +31-7133...
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 55 %
  • gomat e pasme: 70 %
Pajisja
  • kokat: Rear mounted scarifier
49500 EUR
49 500
EUR
  • 6 051 375 ALL
  • 53 446 USD

Shitësi
Hogeboom-machinery
Hogeboom-machinery Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:37
49 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makinë niveluese Caterpillar 16 G With Ripper
Caterpillar 16 G With Ripper
1987
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
55 000 EUR
Makinë niveluese Caterpillar 16 G With Ripper, 1987
Makinë niveluese Caterpillar 14 G whit ripper
Caterpillar 14 G whit ripper
1993, 5 351 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
49 500 EUR
Makinë niveluese Caterpillar 14 G whit ripper, 1993
Makinë niveluese Volvo G930 + RIPPER + RIPPER
Volvo G930 + RIPPER + RIPPER
2008, 9 072 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
49 750 EUR
Makinë niveluese Volvo G930 + RIPPER + RIPPER, 2008
Makinë niveluese Caterpillar 12M (MS RIPPER + PUSHBLOCK)
Caterpillar 12M (MS RIPPER + PUSHBLOCK)
2008, Dizel, 8 901 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
71 000 EUR
Makinë niveluese Caterpillar 12M (MS RIPPER + PUSHBLOCK), 2008
Makinë niveluese Caterpillar 12H Pushblock - Ripper - Grader
Caterpillar 12H Pushblock - Ripper - Grader
2005, 6x4, Dizel, 11 432 orët, 3-aks
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
67 800 EUR
Makinë niveluese Caterpillar 12H Pushblock - Ripper - Grader, 2005
Makinë niveluese Volvo G940 (Pushblock + Ripper)
Volvo G940 (Pushblock + Ripper)
2008, 9 391 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
54 750 EUR
Makinë niveluese Volvo G940 (Pushblock + Ripper), 2008
Makinë niveluese Volvo G940 (Pushblock + Ripper)
Volvo G940 (Pushblock + Ripper)
2008, 6 707 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
54 750 EUR
Makinë niveluese Volvo G940 (Pushblock + Ripper), 2008
Makinë niveluese CAT 12H (Ripper + Pushblock)
CAT 12H (Ripper + Pushblock)
2005
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
59 500 EUR
Makinë niveluese CAT 12H (Ripper + Pushblock), 2005
Makinë niveluese Volvo G930 EPA / Ripper + Pushblock
Volvo G930 EPA / Ripper + Pushblock
2010, 4 538 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
56 750 EUR
Makinë niveluese Volvo G930 EPA / Ripper + Pushblock, 2010
Makinë niveluese CAT 12H Incl. ripper / pushblock
CAT 12H Incl. ripper / pushblock
2005
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
56 500 EUR
Makinë niveluese CAT 12H Incl. ripper / pushblock, 2005
Makinë niveluese Caterpillar 160H MS-ripper + Front blade
Caterpillar 160H MS-ripper + Front blade
2007, Dizel
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
89 500 EUR
Makinë niveluese Caterpillar 160H MS-ripper + Front blade, 2007
Makinë niveluese Caterpillar 14H Motor Grader + MS ripper
Caterpillar 14H Motor Grader + MS ripper
2005, 11 794 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
88 000 EUR
Makinë niveluese Caterpillar 14H Motor Grader + MS ripper, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.