Makinë sitëse Siebtechnik V-C 15/30/LL

TipiMakinë sitëse
Viti2009
ShtetiGjermani
Telefoni+49 564174......
Online: 4m 21d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2009

Përshkrimi

SIEBTECHNIK 2 Deck Sieb/Screen Typ V-C 15/30/LL

Baujahr / Year 2009

Das Sieb ist ungebraucht, und zu einem TOP Preis zu verkaufen.

The screen is unused and for sale for a TOP price.

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

KÖNIG Baumaschinen

KÖNIG Baumaschinen

+49 564174...
Germany, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany
Ora lokale e shitësit — 15:36

Personat e kontaktit

Maria Elisabeth König

Maria Elisabeth König

Deutsch, English

+49 564174...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.