Reja dhe përdorur Makineri minerare në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makineri minerare


   Faqja 1 e 15 1/15   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
FABO MOBILE CRUSHING PLANT - Makineri minerare
 17
Pyet për çmimin
E re
2023

Fabo Company

4

Turqia, Izmir

GENERAL MAKİNA Mining & Quarry Equipment Exporter - Makineri minerare
 6
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 55 000 kg

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

2

Turqia, Yazibasi Industrial Area, Balkan Street. 322 Sk. 29 Ekim Torbali / Izmir - TURKEY

Elektrike
Xrok Transporter 8030E - Makineri minerare
 11
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 3 750 kg

Botuar: 21orë 52min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05220

Xrok Transporter 5030E - Makineri minerare
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 2 800 kg

Botuar: 21orë 52min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05624

Xrok Transporter 4030E - Makineri minerare
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 1 500 kg

Botuar: 21orë 52min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05623

Xrok Transporter 6030E - Makineri minerare
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 3 500 kg

Botuar: 21orë 53min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05625

Xrok Transporter 5036T - Makineri minerare
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 7 000 kg

Botuar: 21orë 55min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05754

Xrok Transporter 6536T - Makineri minerare
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 8 000 kg

Botuar: 22orë 3min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05319

Xrok Transporter 6536TR - Makineri minerare
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
Pesha neto: 12 000 kg

Botuar: 22orë 3min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05726

Powerscreen WARRIOR 1200 - Makineri minerare
 1
139 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017

Botuar: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Gdynia

Atlas Copco E2C - Makineri minerare
 5
495 000 EUR
2015

Botuar: 1d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës US1211

McCloskey J45 - Makineri minerare
 5
Pyet për çmimin
2020
3 500 orët

Botuar: 1d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës 6397

McCloskey S130 - Makineri minerare
 13
58 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
11 000 orët

Botuar: 4d

ADF export holding s.r.o

Republika Çeke, Ostrava

Metso ST2.8 - Makineri minerare
 10
136 081 EUR
2015
4 250 orët

Botuar: 8d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës US1165

McCloskey S190 Rinser WASHPLANT - Makineri minerare
 15
Pyet për çmimin
2008
6 300 orët
Pesha neto: 36 000 kg

Botuar: 9d

PHU POLAK

2

Poloni, Janikowo

Terex-Finlay 683 Rinser Washplant - Makineri minerare
 5
Pyet për çmimin
2003
Pesha neto: 25 000 kg

Botuar: 9d

PHU POLAK

2

Poloni, Janikowo

Liebherr R 902  - Makineri minerare
 1
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1985
11 980 orët
72 hp

Botuar: 11d

Kentepozidis

1

Greqi, Griechenland

Terex Schaeff ITC HRS 312 H1 - Makineri minerare
 6
130 000 EUR
1993

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës 4276

Putzmeister Sika PM 4207 PC - Makineri minerare
 5
115 000 EUR
2011

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës 4179

Terex Schaeff ITC 312 - Makineri minerare
 3
240 000 EUR
2010
4 670 orët

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës 3388

Terex Schaeff ITC 312 - Makineri minerare
 6
115 000 EUR
1998
1 482 orët

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës 4412

Atlas Copco Haggloader 10HR - Makineri minerare
 4
215 852 EUR
2011

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës US1136

1 2 3 15   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Mining machinery
t1 old