Makineri të drejtuara për hapjen e rrugëve ATLAS


3
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ATLAS  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 17
160 000 EUR
2004

Online: 3d

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 8552

Atlas Copco L2C  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 20
155 000 EUR
2004
2 486 orët
160 hp

Online: 9d

E.M. TIJS OCCASIONS

Holandë, Niederlande, Luttenberg

ID 9353

Atlas Copco Rocket Boomer 352S - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
Pyet për çmimin
1998

Online: 5m 8d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.