Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT1220 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze

Online: 4m 29d

Marka DITCH WITCH
Gjatësia e transportit 3 000 mm
Vendndodhja Poloni, Polen
Telefoni +48 5143...
155 EUR
155
EUR
  • 19 216 ALL
  • 183 USD

Shitësi
DRILLEX
DRILLEX Poloni
I besueshëm
Ora lokale e shitësit
05:24
155
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT 520 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Ditch Witch JT 520 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
120 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT 520 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT2720 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Ditch Witch JT2720 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
171 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT2720 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT 920 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Ditch Witch JT 920 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
124 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT 920 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT2020 , JT20 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Ditch Witch JT2020 , JT20 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
155 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT2020 , JT20 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT1720 , JT1720M1 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Ditch Witch JT1720 , JT1720M1 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
156 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT1720 , JT1720M1 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT25, JT2720M1, JT3020M1 Drill pipes, Żerdzie
Ditch Witch JT25, JT2720M1, JT3020M1 Drill pipes, Żerdzie
Poloni, Lublin
177 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT25, JT2720M1, JT3020M1 Drill pipes, Żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
161 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT 30 AT
Ditch Witch JT 30 AT
2019
Poloni, Lublin
333 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Ditch Witch JT 30 AT, 2019
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D16x20,D16x22 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Vermeer D16x20,D16x22 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
151 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D16x20,D16x22 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D20x22, D24x26 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Vermeer D20x22, D24x26 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
152 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D20x22, D24x26 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
194 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
481 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.