Makineri të drejtuara për hapjen e rrugëve nga Poloni


41
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
XZ Marpol 65-40 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
115 200 EUR
2015
1 orët

Online: 6orë 55min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Czosnów

VERMEER D24x40 Seria II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 8
55 820 EUR
2007
7 593 orët

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Poraj

MAN PBA85 *PERFORATOR* wiertnica pozioma* - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 8
84 610 EUR
2007
5 000 orët

Online: 10d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Lubliniec

DITCH-WITCH 3020AT - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 3
78 130 EUR
2008
5 000 orët

Online: 14d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Bolesławiec

VERMEER D 6X6 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
32 380 EUR
2012
9 185 orët

Online: 15d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Międzybrodzie Bialskie

JOHN DEERE 100 B2 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 8
63 630 EUR
2008
5 000 orët

Online: 22d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mława

ACDE D 16*20SII wiertnica - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
37 940 EUR
2011
5 000 orët

Online: 1m 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Nałęczów

ABG Gryphon 12T - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
27 900 EUR
2010
1 orët

Online: 1m 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Kaliska

TRACTO-TECHNIK Grundodrill 15 X - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 20
77 040 EUR
2006
2 600 orët

Online: 1m 8d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Opole

VERMEER 18x22 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 6
29 020 EUR
2005
3 100 orët

Online: 1m 11d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Żukowo

VERMEER D50x100 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 10
51 340 EUR
1999
10 000 orët

Online: 1m 15d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Bojszowy Nowe

BRENT BREVINI *HPV41* Wiertnica z przesiewaczem * - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 7
35 710 EUR
2014
5 000 orët

Online: 2m 12d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mirówek Szydłowiecki

Ditch Witch 3020 Mach1  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 2
Pyet për çmimin
2010

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

Ditch Witch 3020  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 2
Pyet për çmimin
2009

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

Ditch Witch JT 2720 Mach 1  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 13
Pyet për çmimin
2001

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen, Widoma

Ditch Witch 2020  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 2
Pyet për çmimin
2007

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

Ditch Witch 4020 Mach1  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
Pyet për çmimin
2008

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

Vermeer 36x50DR SII  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 2
Pyet për çmimin
2014

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

Vermeer D7x11SII  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 5
Pyet për çmimin
2005

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

Vermeer D24x40SII  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
Pyet për çmimin
2011

Online: 7m 20d

ASCO KRAKOW Maszyny Budowlane

7

Poloni, Polen

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.