Makineri të drejtuara për hapjen e rrugëve VERMEER


47
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VERMEER D24x40 Seria II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 8
55 820 EUR
2007
7 593 orët

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Poraj

VERMEER D23X30III - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 15
Pyet për çmimin
2017
198 orët

Online: 10d

Machines Broker srl

Itali, Mazara del Vallo

VERMEER D9x13 S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
53 000 EUR
2015
4 171 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D16x20II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
52 500 EUR
2008
3 057 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D9x13 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 10
39 900 EUR
2012
5 112 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
45 000 EUR
2013
3 995 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D20x22 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
69 000 EUR
3 363 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D36x50 series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 9
149 000 EUR
2014
3 024 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D20x22 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 16
62 500 EUR
2 517 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D20x22S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
79 000 EUR
2015
2 996 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D36x50 Series II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
125 000 EUR
2014
4 202 orët

Online: 14d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D 6X6 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
32 380 EUR
2012
9 185 orët

Online: 15d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Międzybrodzie Bialskie

VERMEER 18x22 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 6
29 020 EUR
2005
3 100 orët

Online: 1m 11d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Żukowo

VERMEER D50x100 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 10
51 340 EUR
1999
10 000 orët

Online: 1m 15d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Bojszowy Nowe

VERMEER D36x50 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
89 500 EUR
2007
2 718 orët

Online: 1m 19d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

Vermeer D24x40II  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 7
Pyet për çmimin
2008
5 051 orët

Online: 1m 19d

JLM Scandinavia AB

Suedi, Schweden

VERMEER HB5058 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 10
Pyet për çmimin
2003
709 orët

Online: 2m 3d

Machines Broker srl

Itali, Mazara del Vallo

VERMEER D10x15S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 9
76 500 EUR
2017
1 507 orët

Online: 2m 27d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D60x90 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 2
199 000 EUR
2012
2 485 orët

Online: 3m 1d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D40x55S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
230 000 EUR
2017
2 793 orët

Online: 3m 1d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.