Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 Φ68 4,5m Drill pipes, żerdzie

Online: 4m 29d

Marka VERMEER
Vendndodhja Poloni, Polen
Telefoni +48 5143...
324 EUR
324
EUR
  • 40 168 ALL
  • 382 USD

Shitësi
DRILLEX
DRILLEX Poloni
I besueshëm
Ora lokale e shitësit
05:17
324
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 Φ68 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D36x50 Φ68 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
243 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 Φ68 3m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
350 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
269 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D80x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D80x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
350 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D80x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
194 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
243 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
243 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D33x44,D36x50 FS2 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
184 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 3m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS1 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D33x44,D36x50 FS1 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
184 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS1 3m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
481 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 D33x44 FS1 3m Drill pipes, żerdzie wiertnic
Vermeer D36x50 D33x44 FS1 3m Drill pipes, żerdzie wiertnic
Poloni, Lublin
184 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 D33x44 FS1 3m Drill pipes, żerdzie wiertnic
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
161 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.