Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50

Online: 3m 6d

Marka VERMEER
Viti i prodhimit 2007
Orët e makinerisë 2 718 orët
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Holandë, Goes
Telefoni +31 113 2...
89500 EUR
89 500
EUR
  • 11 043 047 ALL
  • 108 738 USD

Shitësi
Vermeer Used Equipment Benelux
Vermeer Used Equipment Benelux Holandë
V Vermeer shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
02:18
Personat e kontaktit
Marcel Grootjans
Deutsch, English, Nederlands
89 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER Navigator D36x50II
VERMEER Navigator D36x50II
2007, 3 800 orët
Holandë, Goes
79 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER Navigator D36x50II, 2007
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 series II
VERMEER D36x50 series II
2014, 3 024 orët
Holandë, Goes
149 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 series II, 2014
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 Series II
VERMEER D36x50 Series II
2014, 4 202 orët
Holandë, Goes
125 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 Series II, 2014
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D60x90
VERMEER D60x90
2012, 2 485 orët
Holandë, Goes
199 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D60x90, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II
VERMEER D100x120II
2010, 5 300 orët
Holandë, Goes
269 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II, 2010
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II
VERMEER D24x40II
2012, 4 300 orët
Holandë, Goes
95 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II
VERMEER D24x40II
2013
Holandë, Goes
119 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II, 2013
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II
VERMEER D80x100II
2006, 5 540 orët
Holandë, Goes
149 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II, 2006
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
VERMEER D20x22 Series II
2 517 orët
Holandë, Goes
62 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
VERMEER D20x22 Series II
3 363 orët
Holandë, Goes
69 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D16x20II
VERMEER D16x20II
2008, 3 057 orët
Holandë, Goes
52 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D16x20II, 2008
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D23x30S3
VERMEER D23x30S3
2016, 2 080 orët
Holandë, Goes
129 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D23x30S3, 2016

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.