Oferta të ngjashme

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D50x100
VERMEER D50x100
1999, 10 000 orët
Poloni, Szczecin
51 390 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D50x100, 1999
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer 50x100
Vermeer 50x100
1996
Poloni, Iwanowice
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer 50x100, 1996
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer 50x100
Vermeer 50x100
1996
Poloni, Iwanowice
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer 50x100, 1996
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50
VERMEER D36x50
2007, 2 718 orët
Holandë, Goes
89 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50, 2007
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II
VERMEER D100x120II
2010, 5 300 orët
Holandë, Goes
269 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II, 2010
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II
VERMEER D80x100II
2006, 5 540 orët
Holandë, Goes
149 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II, 2006
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER Navigator D36x50II
VERMEER Navigator D36x50II
2007, 3 800 orët
Holandë, Goes
79 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER Navigator D36x50II, 2007
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 Series II
VERMEER D36x50 Series II
2014, 4 202 orët
Holandë, Goes
125 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 Series II, 2014
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 series II
VERMEER D36x50 series II
2014, 3 024 orët
Holandë, Goes
149 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50 series II, 2014
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II
VERMEER D9x13 Series II
2012, 5 111 orët
Holandë, Goes
42 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II
VERMEER D9x13 Series II
2012, 5 112 orët
Holandë, Goes
39 900 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 S3
VERMEER D9x13 S3
2015, 4 171 orët
Holandë, Goes
53 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 S3, 2015

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie

Marka VERMEER
I pershtatshem per modele

Vermeer D50x100 FS1 Φ88,9

Vendndodhja Poloni, Polen
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.