Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D80x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie

Online: 4m 29d

Marka VERMEER
Vendndodhja Poloni, Polen
Telefoni +48 5143...
350 EUR
350
EUR
  • 43 391 ALL
  • 413 USD

Shitësi
DRILLEX
DRILLEX Poloni
I besueshëm
Ora lokale e shitësit
04:32
350
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
350 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 Φ68 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D36x50 Φ68 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
324 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 Φ68 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
269 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 Φ68 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D36x50 Φ68 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
243 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D36x50 Φ68 3m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
194 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D50x100 3m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
481 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D100x120 6m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
161 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
243 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
243 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D16x20,D16x22 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Vermeer D16x20,D16x22 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
151 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D16x20,D16x22 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D20x22, D24x26 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Vermeer D20x22, D24x26 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Poloni, Lublin
152 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D20x22, D24x26 Drill pipes, żerdzie wiertnicze
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 3m Drill pipes, żerdzie
Vermeer D33x44,D36x50 FS2 3m Drill pipes, żerdzie
Poloni, Lublin
184 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D33x44,D36x50 FS2 3m Drill pipes, żerdzie

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.