Oferta të ngjashme

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II
VERMEER D80x100II
2006, 5 540 orët
Holandë, Goes
149 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II, 2006
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II
VERMEER D100x120II
2010, 5 300 orët
Holandë, Goes
269 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II, 2010
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D7x11II with mixer
VERMEER D7x11II with mixer
2006, 3 776 orët
Holandë, Goes
42 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D7x11II with mixer, 2006
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D50x100
VERMEER D50x100
1999, 10 000 orët
Poloni, Szczecin
50 660 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D50x100, 1999
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II
VERMEER D24x40II
2013
Holandë, Goes
119 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II, 2013
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40II
Vermeer D24x40II
2008, 5 051 orët
Suedi, Malmö
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve Vermeer D24x40II, 2008
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
VERMEER D20x22 Series II
2 517 orët
Holandë, Goes
62 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
VERMEER D20x22 Series II
3 363 orët
Holandë, Goes
69 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D16x20II
VERMEER D16x20II
2008, 3 057 orët
Holandë, Goes
52 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D16x20II, 2008
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II
VERMEER D24x40II
2012, 4 300 orët
Holandë, Goes
95 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER d24x40 Series II
VERMEER d24x40 Series II
2012, 5 124 orët
Holandë, Goes
89 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER d24x40 Series II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II
VERMEER D20x22 Series II
2011, 1 935 orët
Holandë, Goes
72 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22 Series II, 2011

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II

Marka VERMEER
Viti i prodhimit 2006
Orët e makinerisë 5 540 orët
Vendndodhja Holandë, Goes
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.