Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 S3

Online: 2m 1d

Marka VERMEER
Viti i prodhimit 2015
Orët e makinerisë 4 171 orët
Vendndodhja Holandë, Goes
Telefoni +31 113 2...
53000 EUR
53 000
EUR
  • 6 539 458 ALL
  • 64 392 USD

Shitësi
Vermeer Used Equipment Benelux
Vermeer Used Equipment Benelux Holandë
V Vermeer shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
00:22
Personat e kontaktit
Marcel Grootjans
Deutsch, English, Nederlands
53 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22S3
VERMEER D20x22S3
2015, 2 910 orët
Holandë, Goes
89 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22S3, 2015
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22S3
VERMEER D20x22S3
2015, 2 996 orët
Holandë, Goes
79 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D20x22S3, 2015
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II
VERMEER D9x13 Series II
2012, 5 111 orët
Holandë, Goes
42 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II
VERMEER D9x13 Series II
2012, 5 112 orët
Holandë, Goes
39 900 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D9x13 Series II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D23x30S3
VERMEER D23x30S3
2016, 2 080 orët
Holandë, Goes
129 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D23x30S3, 2016
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D10x15S3
VERMEER D10x15S3
2017, 1 507 orët
Holandë, Goes
76 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D10x15S3, 2017
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D60x90
VERMEER D60x90
2012, 2 485 orët
Holandë, Goes
199 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D60x90, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50
VERMEER D36x50
2007, 2 718 orët
Holandë, Goes
89 500 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D36x50, 2007
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II
VERMEER D100x120II
2010, 5 300 orët
Holandë, Goes
269 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D100x120II, 2010
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II
VERMEER D24x40II
2012, 4 300 orët
Holandë, Goes
95 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II, 2012
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II
VERMEER D24x40II
2013
Holandë, Goes
119 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D24x40II, 2013
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II
VERMEER D80x100II
2006, 5 540 orët
Holandë, Goes
149 000 EUR
Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve VERMEER D80x100II, 2006

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.