Mini rul HAMM HD10 C VV

Online: 2m 1d

Marka HAMM
Viti i prodhimit 2011
Orët e makinerisë 1 515 orët
Pesha neto 1 540 kg
Shpejtësia maks 10 km/orë
Gjerësia e tamburit 990 mm
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Erftstadt
Telefoni +49 2235...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 20 hp (14 KW)
  • motori: Kubota D1503-M-E3B, in-line
Shasia/pezullimi
  • serbatorët e karburantit: 42 l
12900 EUR
12 900
EUR
  • 1 591 679 ALL
  • 15 673 USD

Shitësi
Intergroup Deutschland GmbH
Ora lokale e shitësit
13:53
12 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.