Reja dhe përdorur miniekskavatorë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Miniekskavatorë


   Faqja 1 e 121 1/121   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
JPC HT12 - miniekskavator
5 200 EUR
Neuson ET65 - miniekskavator
73 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
VOLVO EC 55 B - miniekskavator
 6
12 767 EUR
2014
4 800 orët
51 hp

Toaks International Trading Company

Kinë, Shanghai

HANIX H08 - miniekskavator
 11
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
2 290 orët

Machinery Hunter AG

Gjermani, Stuttgart

Numri i referencës Warehouse Stuttgart

Caterpillar 301.6 NEW UNUSED - 3 BUCKETS - miniekskavator
 20
28 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
8 orët
22 hp

Botuar: 9orë 21min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70204568

Caterpillar 301.6 NEW UNUSED - 3 BUCKETS - miniekskavator
 20
28 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
6 orët
22 hp

Botuar: 9orë 31min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70204569

Caterpillar 302.7DCR - miniekskavator
 20
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2018
16 276 orët
Pesha neto: 2 982 kg
24 hp

Botuar: 9orë 47min

Epic Auctions B.V.

Holandë, Maasdam

Numri i referencës 65851

 Caterpillar 305E2CR - miniekskavator
Pyet për çmimin
2016
2 435 orët

Botuar: 10orë 38min

Scantruck A/S

8

Danimarkë, Skive

Numri i referencës 000120417

 Caterpillar 305.5 - miniekskavator
Pyet për çmimin
2017
1 144 orët

Botuar: 10orë 38min

Scantruck A/S

8

Danimarkë, Skive

Numri i referencës 000120416

 Caterpillar 302.7D - miniekskavator
Pyet për çmimin
2016
2 787 orët

Botuar: 10orë 38min

Scantruck A/S

8

Danimarkë, Skive

Numri i referencës 000120414

Kubota U17-3a UUSI, KALLISTAJALLA  - miniekskavator
 13
30 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 orët

Botuar: 10orë 49min

Konesilta Oy

K

Finlandë, Finnland, Kärsämäki

Kubota U27-4 KALLISTAJALLA  - miniekskavator
 11
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
2 185 orët

Botuar: 10orë 49min

Konesilta Oy

K

Finlandë, Finnland, Kärsämäki

Kobelco SK75SR-3 PYÖRITTÄJÄ, RASVARI YM.  - miniekskavator
 16
87 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
4 270 orët

Botuar: 10orë 49min

Konesilta Oy

K

Finlandë, Finnland, Kärsämäki

NEUSON EZ38 VDS Löffelpacket - miniekskavator
 12
31 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
1 817 orët
Pesha neto: 4 100 kg
29 hp

Botuar: 11orë 4min

Airtec Ingenieurgesellschaft mbH

Gjermani, Köln

Hitachi ZX 85 US-5 A  - miniekskavator
 13
61 596 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
4 150 orët
46 hp

Botuar: 11orë 21min

Nasta AS

7

Norvegji, Norwegen, Kjeller, Akershus

Numri i referencës 21664B

 2013 Bobcat E50 EM - miniekskavator
 37
Ankandi
2013

Botuar: 11orë 38min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200213051

 2012 Yanmar VIO25-4 - miniekskavator
 37
Ankandi
2012

Botuar: 11orë 39min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200213049

 2012 Bobcat E50 EM - miniekskavator
 40
Ankandi
2012

Botuar: 11orë 40min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200212920

JCB 86C-1  - miniekskavator
 15
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3 082 orët

Botuar: 11orë 47min

RUNSO MASINAKAUBANDUS OÜ

Estoni, Estland, Reola, Tartumaa

Kubota U 27-4 - miniekskavator
 20
14 750 EUR
2017
5 137 orët
Pesha neto: 2 665 kg
21 hp

Botuar: 12orë 15min

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Kubota Kx15 - miniekskavator
 17
8 556.30 EUR
1995

Botuar: 12orë 32min

AGRI-PAWPOL Sp. zo.o.

Poloni, Bydgoszcz

YANMAR ViO57 - miniekskavator
 8
12 385 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2013
5 335 orët

Botuar: 12orë 39min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 275476

HITACHI ZX17U/2YRL - miniekskavator
 7
6 075 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2012
3 400 orët

Botuar: 12orë 42min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 275584

VOLVO EC25 - miniekskavator
 5
4 145 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2008
6 800 orët
Pesha neto: 2 770 kg

Botuar: 12orë 42min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 275280

1 2 3 121   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old