Miniekskavator Hitachi ZX26 U-6 nga Gjermani në shitje - ID: 7345559
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Hitachi ZX26 U-6

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Hitachi ZX26 U-6 - Miniekskavator
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Miniekskavator

2023

Botuar: 28d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
Pyet për çmimin

Ekskavator

E re
2023

Botuar: 30d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

8
Holandë
Hitachi ZX26U-6 CR - Miniekskavator
camera_alt 23
1 000 EUR
gavel Ankandi

Miniekskavator

2019
1753 orët
20 hp

Botuar: 8d

Troostwijk Auctions

7
Belgjikë
Hitachi ZX26U-6 CR - Miniekskavator
camera_alt 23
1 000 EUR
gavel Ankandi

Miniekskavator

2019
1979 orët
20 hp

Botuar: 8d

Troostwijk Auctions

7
Belgjikë
Hitachi ZX10U-6 - Miniekskavator
camera_alt 6
Pyet për çmimin

Miniekskavator

2023

Botuar: 3m 6d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
Hitachi ZX26U - Miniekskavator
camera_alt 9
28 000 EUR

Miniekskavator

2016
2100 orët

Botuar: 1m 6d

OMECO SPA

1
V
Itali
Hitachi ZX55U-6 CLR - Ekskavator
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Ekskavator

2023

Botuar: 3m 7d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
26 000 EUR

Miniekskavator

2023

Botuar: 11orë 9min

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
Hitachi ZX 26 U-6 MIETE / RENTAL (12002050) - Miniekskavator
camera_alt 5
33 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Miniekskavator

2020
1109 orët
Pesha neto: 2720 kg
21 hp

Botuar: 1m 2d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

16
Gjermani
Hitachi ZX33 U-6 - Miniekskavator
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Miniekskavator

2022

Botuar: 30d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
HITACHI ZX48U-6 - Miniekskavator
camera_alt 9
55 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Miniekskavator

E re
2022
4 orët
39 hp

Botuar: 23d

MPH ÉPÍTŐGÉP KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG

1
H
Hungari
Hitachi ZX33U-6 - Miniekskavator
camera_alt 27
1 000 EUR
gavel Ankandi

Miniekskavator

2022
848 orët
25 hp

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7
Belgjikë

Miniekskavator Hitachi ZX26 U-6

Botuar: 3m 29d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Miniekskavator Hitachi ZX26 U-6: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Miniekskavator Hitachi ZX26 U-6: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 29d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Hitachi ZX26 U-6

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2023
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
Më shumë informacion
 • new machine; Year of construction 2023 * hyd quick coupler MS03 * Stick 1,300mm * 300mm rubber tracks * Operating weight: 2,720 kg; load) * Motor power: 15.6 kW * Yanmar 3TNV70 engine EU Stage V * 2 axial piston pumps and 1 gear pump * Short tail * Corrosion-resistant aluminum radiators * 2-stage axial piston motors * Boom cylinder protection * Ergonomically arranged controls * Panoramic glazing * elevating windscreen * AM/FM radio * Suspension and adjustable comfort seat * Multifunction joystick integrated proportional auxiliary function * Hammer hydraulics (1st additional control circuit) * additional LED work light * additional LED headlight on the boom * Total length: 4,100mm * Overall width: 1,500mm * Overall height above cab: 2,430 mm * complete with Rädlinger bucket 300mm and 600mm suitable MS03DLINGER TIEFLÖFFEL * Rädlinger hyd ditch clearing bucket 1,000 mm also available on request
 • SHITUR

  The seller didn't indicate the price

  Do you want to know prices for the similar offers?

  Hapni katalogun
  Reklamë e arkivuar

  Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Hitachi ZX26 U-6

  Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
  t1 old test archive
  t1 test archive - Construction machinery
  t1 test archive - Simex Baumaschinenhandel GmbH