Miniekskavator JCB 8045 ZTS nga Gjermani, 35500 EUR në shitje - ID: 6995759
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Miniekskavator JCB 8045 ZTS

Online: 2m 4d

Marka JCB
Viti i prodhimit 2015
Data e regjistrimit të parë 01.04.2016
Orët e makinerisë 875 orët
Pesha neto 4 750 kg
Thellësia e punës 3 720 mm
Kapaciteti 600 m³
Rrezja e kthimit 5 840 mm
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Lübeck
Telefoni +49 (0)451...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 44 hp (32 KW)
 • motori: Perkins 404-22C
Shasia/pezullimi
 • lubrifikimi qendror
 • gomat: Rubber tracks
Karroceria/supestruktura
 • arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
 • radio
 • CD
Pajisja
 • kokat: Mouldboard, Hydraulic hammer hydraulics, Clamshell hydraulics
 • pajisje: kovë, bashkues i shpejtë

35 500 EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 039 438 ALL
 • ≈ 38 656 USD
Gjermani, Lübeck
watch_later
Ora lokale e shitësit:
20:45
4.6
19 komente
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Miniekskavator CATERPILLAR 306E
CATERPILLAR 306E
16 191 EUR
2015, LPG, 2 000 orët
Kinë, Shanghai
Miniekskavator CATERPILLAR 306E, 2015
Miniekskavator JCB Mini koparka JCB 8030 ZTS , 2015 rok
JCB Mini koparka JCB 8030 ZTS , 2015 rok
26 812 EUR
2015, 3 141 orët
Poloni, 49-200 GRODKÓW
Miniekskavator JCB Mini koparka JCB 8030 ZTS , 2015 rok, 2015
Miniekskavator JCB 8025ZTS
JCB 8025ZTS
2007
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Miniekskavator JCB 8025ZTS, 2007
Miniekskavator JCB 8080 ZTS
JCB 8080 ZTS
35 900 EUR
2009, 5 660 orët
Finlandë, KÄRSÄMÄKI
Miniekskavator JCB 8080 ZTS, 2009
Miniekskavator JCB 8030 ZTS
JCB 8030 ZTS
23 000 EUR
2014, 1 820 orët
Kroacia, Nedelisce
Miniekskavator JCB 8030 ZTS, 2014
Miniekskavator 2017 JCB 8030ZTS
2017 JCB 8030ZTS
2017
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Miniekskavator 2017 JCB 8030ZTS, 2017
Miniekskavator JCB 8085ZTS PYÖRITTÄJÄLLÄ
JCB 8085ZTS PYÖRITTÄJÄLLÄ
34 900 EUR
2012, 9 160 orët
Finlandë, KÄRSÄMÄKI
Miniekskavator JCB 8085ZTS PYÖRITTÄJÄLLÄ, 2012
Miniekskavator JCB 8080ZTS PYÖRITTÄJÄLLÄ
JCB 8080ZTS PYÖRITTÄJÄLLÄ
37 900 EUR
2006, 7 250 orët
Finlandë, KÄRSÄMÄKI
Miniekskavator JCB 8080ZTS PYÖRITTÄJÄLLÄ, 2006
Miniekskavator 2014 JCB 8030 ZTS
2014 JCB 8030 ZTS
2014
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Miniekskavator 2014 JCB 8030 ZTS, 2014
Miniekskavator 2014 JCB 8025 ZTS
2014 JCB 8025 ZTS
2014
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Miniekskavator 2014 JCB 8025 ZTS, 2014
Miniekskavator 2017 JCB 8025ZTS
2017 JCB 8025ZTS
2017
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Miniekskavator 2017 JCB 8025ZTS, 2017
Miniekskavator 2017 JCB 8025ZTS
2017 JCB 8025ZTS
2017
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Miniekskavator 2017 JCB 8025ZTS, 2017
Miniekskavator JCB 8080ZTS KALLISTAJALLA, HUOLLETTU
JCB 8080ZTS KALLISTAJALLA, HUOLLETTU
31 900 EUR
2005, 7 050 orët
Finlandë, KÄRSÄMÄKI
Miniekskavator JCB 8080ZTS KALLISTAJALLA, HUOLLETTU, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Buchhammer Handel GmbH
t1 old