Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Miniekskavator Kobelco SK10

Marka KOBELCO
Viti i prodhimit 2015
Orët e makinerisë 2 045 orët
Pesha 1 065 kg
Vendndodhja Danimarkë, Glostrup
Motori/linja e ngarjes
  • motori: Yanmar, 2 cyl. Diesel 6,1 kw
  • transmisioni: Condition: OK
Pajisja
  • kokat: Dozer blade
  • pajisje: thika
Pjesë shtesë
  • vërtetimet: CE
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: miniekskavator Kobelco SK10

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.