Makineri ndërtimi nga Francë


   Faqja 1 e 87 1/87   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
N.C. PALONNIER POUR TUYAUX DE PLOMB - pajisje ndërtimi
750 EUR

Pajisje ndërtimi

Online: 1v 5m

Sodipieces TP

8

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 80718

DOOSAN DX 170 W-5 - ekskavator me goma
 20
64 000 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2017
4 720 orët
147 hp

Online: 1orë 26min

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

ID 210155

JCB 8018 - miniekskavator
 8
14 000 EUR

Miniekskavator

2013
3 713 orët

Online: 1orë 53min

SARL MB TP AGRI

Francë, RUFFEC

ID 203

Hitachi EX50U - miniekskavator
 16
15 900 EUR

Miniekskavator

2003
8 768 orët
Pesha neto: 4 620 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 1056194

Thwaites 2 TONNE - minshkarkues
 1
8 900 EUR

Minshkarkues

2006
2 104 orët
Pesha neto: 1 935 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 56334

Bobcat X325 - miniekskavator
 1
12 900 EUR

Miniekskavator

2005
2 452 orët
Pesha neto: 2 788 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 56335

Volvo L50 - fadromë me goma
 16
12 000 EUR

Fadromë me goma

1989
5 255 orët
Pesha neto: 7 600 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 2056045

Powerscreen Metrotrak - gurëthyesi
 16
198 900 EUR

Gurëthyesi

2018
656 orët
Pesha neto: 27 700 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 2056044

Bomag BW 144 AC-2 - pllakë vibratori
 16
15 900 EUR

Pllakë vibratori

1998
7 056 orët
Pesha neto: 6 600 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 1056193

Caterpillar 301.8 - miniekskavator
 1
10 900 EUR

Miniekskavator

2010
3 300 orët
Pesha neto: 1 785 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 56333

Volvo A30 - shkarkues teleskopik
 1
30 900 EUR

Shkarkues teleskopik

1995
119 280 km
18 886 orët
Pesha neto: 20 900 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 56293

Caterpillar PS300 B - rul pneumatik
 16
20 900 EUR

Rul pneumatik

2000
8 182 orët
Pesha neto: 21 000 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 1056196

Bobcat 325G - miniekskavator
 1
12 900 EUR

Miniekskavator

2007
1 189 orët
Pesha neto: 2 788 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 56341

Caterpillar 301.8 - miniekskavator
 1
10 900 EUR

Miniekskavator

2008
3 600 orët
Pesha neto: 1 785 kg

Online: 2orë 53min

Sodineg France

14

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 56332

Renault 430 dxi  - autobetoniere
 11
Pyet për çmimin

Autobetoniere

2012
100 000 km

Online: 3orë 49min

IMPORT EXPORT DHIMITRI

Francë, Villeneuve-le-Roi

DAF XF 105.460  - autobetoniere
 10
Pyet për çmimin

Autobetoniere

2012
491 349 km

Online: 3orë 49min

IMPORT EXPORT DHIMITRI

Francë, Villeneuve-le-Roi

CATERPILLAR CS76B 4F - ngjeshës
Pyet për çmimin

Ngjeshës

2018
1 019 orët

Online: 4orë 28min

BERGERAT MONNOYEUR

Francë, MOISSY CRAMAYEL

ID 49200160

CATERPILLAR 972M - fadromë me goma
 20
155 000 EUR

Fadromë me goma

2016
7 357 orët

Online: 4orë 28min

BERGERAT MONNOYEUR

Francë, TRADING MOISSY CRAMAYEL

ID JPR00902

HITACHI ZW310 - fadromë me goma
 1
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2020
14 363 orët

Online: 4orë 28min

BERGERAT MONNOYEUR

Francë, RENNES / BRECE / NOYAL-SUR-VILAINE

ID HFL4H00K00000529

CATERPILLAR 323ELN - ekskavator me zinxhirë
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2015
3 344 orët

Online: 4orë 28min

BERGERAT MONNOYEUR

Francë, AIX-EN-PROVENCE

ID TDW00350

CATERPILLAR 730 - shkarkues teleskopik
Pyet për çmimin

Shkarkues teleskopik

2019
1 826 orët

Online: 4orë 28min

BERGERAT MONNOYEUR

Francë, LYON / VENISSIEUX

ID 3T300562

1 2 3 87   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.