Makineri ndërtimi nga Holandë


   Faqja 1 e 271 1/271   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Niftylift HR12DE 4WD Bi Energy, 4x4 Drive, 12.2 m Working He  - krah me çernjerë
 15
16 900 EUR

Krah me çernjerë

2014

Online: 4m 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 11680

GlasLift Model 500 - platformë ajrore
 20
24 500 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2011
55 orët

Online: 1v

Vink Machinery

Holandë, Leur

KUBOTA KX 71-3 - miniekskavator
 7
23 750 EUR

Miniekskavator

2017
2 500 orët
28 hp

Online: 1orë 12min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10357

FLIEGL  - pajisje betoni
 6
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

E re

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 0000

MAGNI DS1418 RT - ngritës gërshërë
 5
Pyet për çmimin

Ngritës gërshërë

E re
26 hp

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 9376

WERKLUST WG 35D - fadromë me goma
 8
26 500 EUR

Fadromë me goma

2001
9 000 orët
165 hp

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10077

ROTAIR MDVN 22 K - kompresor ajri
 5
5 000 EUR

Kompresor ajri

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10337

FLIEGL  - pajisje betoni
 4
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

E re

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 0000

HZC Spider - miniekskavator
 12
3 900 EUR

Miniekskavator

E re
2021
10 hp

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10224 en 10225

YANMAR V100 STAGE 5 - fadromë me goma
 20
52 500 EUR

Fadromë me goma

E re
75 hp

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10279

BAVATEC  - pajisje betoni
 4
2 150 EUR

Pajisje betoni

E re

Online: 1orë 13min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 8786

WEIDEMANN 1240 LP - fadromë me goma
 3
27 500 EUR

Fadromë me goma

2019
40 orët
33 hp

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10341

BREDENOORD 285 KVA - set gjeneratori
 7
9 000 EUR

Set gjeneratori

1999
20 000 orët

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 6244

ATLAS  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 17
160 000 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2004

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 8552

JCB JZ 140 LC - ekskavator me zinxhirë
 15
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2014
1 110 orët
120 hp

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10391

ROTAIR MDVN 37K - kompresor ajri
 5
6 500 EUR

Kompresor ajri

2016
1 317 orët

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10338

LISTER 12 kva - set gjeneratori
 5
3 750 EUR

Set gjeneratori

93 orët

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 9843

OSTLER K3 - fadromë me goma
 4
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2016
510 orët
51 hp

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 9950

OLYMPIA GEH 275 - set gjeneratori
 6
Pyet për çmimin

Set gjeneratori

2012
3 540 orët

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 8422

HITACHI ZAXIS 225 USLC-3 - ekskavator me zinxhirë
 10
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2009
10 400 orët
160 hp

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 10127

FLIEGL  - pajisje betoni
 2
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

E re

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 0000

HYUNDAI ROBEX R125L - ekskavator me zinxhirë
 20
48 500 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
3 774 orët
100 hp

Online: 1orë 14min

Jur Soetendaal

6

Holandë, LUNTEREN

ID 9838

1 2 3 271   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.