Makineri ndërtimi nga Kinë


   Faqja 1 e 471 1/471   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
KOMATSU PC210 - ekskavator
 7
37 519 EUR

Ekskavator

2017
4 506 km
1 900 orët
Pesha neto: 9 525 kg

Online: 2orë 39min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-10

CATERPILLAR 313D - ekskavator me zinxhirë
 4
31 683 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
4 506 km
2 000 orët
Pesha neto: 6 078 kg
94 hp

Online: 2orë 40min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-9

CATERPILLAR D8R - buldozer
 4
49 473 EUR

Buldozer

2018
3 200 orët
Pesha neto: 334 978 kg
305 hp

Online: 2orë 41min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-8

CATERPILLAR D9N - buldozer
 4
83 376 EUR

Buldozer

2010
5 700 km
4 500 orët
Pesha neto: 42 542 kg
Ngarkesa e dobishme: 42 542 kg
370 hp

Online: 2orë 42min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-7

XCMG QY50KC - autovinç
 9
58 363 EUR

Autovinç

2017
5 633 km
2 600 orët
Pesha neto: 18 597 kg

Online: 2orë 42min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-6

CATERPILLAR 14G - ekskavator
 3
30 015 EUR

Ekskavator

2016
4 828 km
3 000 orët
Pesha neto: 8 165 kg

Online: 2orë 45min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-5

CASE 580L - fadromë me shkarkim nga prapa
 4
26 930 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

2017
2 480 orët
Pesha neto: 7 958 kg
89 hp

Online: 2orë 46min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-4

CATERPILLAR 416E - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
29 181 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

2016
5 633 km
3 000 orët
Pesha neto: 3 081 kg

Online: 2orë 47min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-3

KOMATSU FD160 - ngritës me direk vertikal
 5
23 345 EUR

Ngritës me direk vertikal

2017
6 437 km
2 300 orët
Pesha neto: 7 802 kg

Online: 2orë 49min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20210621-1

CATERPILLAR 320D 2015 year japan made - ekskavator me zinxhirë
 6
34 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2016
2 000 orët

Online: 4orë 57min

shanghai aite machine,co.ltd

Kinë, Minhang District

CATERPILLAR 320D - ekskavator me zinxhirë
 16
37 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2014
Pesha neto: 30 000 kg

Online: 4orë 57min

shanghai aite machine,co.ltd

Kinë, Minhang District

CATERPILLAR 320D - ekskavator me zinxhirë
 12
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2015
3 000 orët

Online: 4orë 57min

shanghai aite machine,co.ltd

Kinë, Minhang District

KOMATSU GD505 - makinë niveluese
 6
31 896 EUR

Makinë niveluese

2017
5 000 orët
Pesha neto: 10 730 kg
129 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210617013

KOMATSU PC35MR - miniekskavator
 6
12 590 EUR

Miniekskavator

2017
4 000 orët
Pesha neto: 3 740 kg
29 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210617011

CATERPILLAR 312D - ekskavator me zinxhirë
 5
29 378 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2017
4 000 orët
Pesha neto: 12 920 kg
89 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210616004

CATERPILLAR 140G - makinë niveluese
 5
30 218 EUR

Makinë niveluese

2017
5 000 orët
Pesha neto: 12 620 kg
150 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210618010

CATERPILLAR 950F - fadromë me goma
 4
20 984 EUR

Fadromë me goma

2017
4 000 orët
Pesha neto: 15 730 kg
170 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210618001

BOBCAT S160 - fadromë me goma
 5
13 430 EUR

Fadromë me goma

2017
4 000 orët
Pesha neto: 27 737 kg
56 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210617003

HITACHI EX60 - miniekskavator
 6
12 590 EUR

Miniekskavator

2017
4 000 orët
Pesha neto: 6 300 kg
54 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210616001

CATERPILLAR D6D - buldozer
 5
25 181 EUR

Buldozer

2017
5 000 orët
Pesha neto: 9 235 kg
139 hp

Online: 2d

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WZ20210617007

1 2 3 471   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.