Makineri ndërtimi nga Poloni


   Faqja 1 e 54 1/54   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Zoomlion za 14 je - krah me çernjerë
Pyet për çmimin
Zoomlion ZS1212DC - ngritës gërshërë
Pyet për çmimin
Bomag BW 174 AP-4 AM, 2012 ROK, rozsypywacz - rul rrugësh
 20
30 406.04 EUR

Rul rrugësh

2012
100 hp

Online: 1m 14d

F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek

Poloni, 63-405 Strzyżew

JCB S2032E - ngritës gërshërë
 7
9 000 EUR
Çmimi neto

Ngritës gërshërë

2017
53 orët

Online: 2m 12d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

TEREX-FINLAY 683 Mobile screener - makinë sitëse
 9
39 570 EUR

Makinë sitëse

2004

Online: 2orë 22min

PHU POLAK

Poloni, Janikowo

CASE WX240 , 23t , LONG REACH 16m , 4k MTH , hydraulic bucket , joyst - ekskavator me zinxhirë
 20
46 160 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2009
4 000 orët
Pesha neto: 23 000 kg
172 hp

Online: 3orë 17min

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

TEREX 6x4, lift, basket lift, height 40m - krah me çernjerë
 20
35 170 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

1995

Online: 2d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

 Neunhauser Superscreener 2.1.2.120, mobile screen, 3 lines, 1.2m - makinë sitëse
 20
43 740 EUR
Çmimi neto

Makinë sitëse

2005
8 000 orët
Pesha neto: 13 650 kg
171 hp

Online: 2d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

DOOSAN DX210 WMH , 22.5t , Material handler , lift cab , rotator , grap - ekskavator me goma
 20
48 360 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2012
10 000 orët
Pesha neto: 22 500 kg
167 hp

Online: 2d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

TEREX 6x4, lift, basket lift, height 40m - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
35 170 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion

1995
500 km

Online: 2d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

STALOWA WOLA Fadroma 520-534 - fadromë me goma
 9
11 650 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2002

Online: 2d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Nowy Sącz

FIAT-ALLIS FADROMA Fiat Allis - fadromë me goma
 7
9 452 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

1995

Online: 2d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Ostróda

UpRight SB80 - krah teleskopik
 18
14 500 EUR

Krah teleskopik

2000
111 orët

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen

Haulotte Compact 8 - ngritës gërshërë
 4
3 500 EUR

Ngritës gërshërë

2007

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen, wroclaw

Denka-Lift dl25 - platformë ajrore
 6
12 000 EUR

Platformë ajrore

1999

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen

Holland Lift HL 125EV - ngritës gërshërë
 7
4 800 EUR

Ngritës gërshërë

1990

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen, Kostrzyn nad odra

UpRight X32 - ngritës gërshërë
 6
4 000 EUR

Ngritës gërshërë

2007

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen

Haulotte Compact 12 - ngritës gërshërë
 6
4 700 EUR

Ngritës gërshërë

2007

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen

MEC 3247 ES - ngritës gërshërë
 8
3 750 EUR

Ngritës gërshërë

2008

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen, Kostrzyn, Wroclaw, Lodz. katowice

MEC 1932 es - ngritës gërshërë
 11
3 500 EUR

Ngritës gërshërë

2008

Online: 2d

Bac Sp. z o.o.

Poloni, Polen, Kostrzyn nad odra, wroclaw, katowice, lodz

DOOSAN DX300LC-5 SLR , 31t , Long Reach 17,5m , ROPS , joystick , A/C , - ekskavator me zinxhirë
 8
114 300 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2016
7 000 orët
Pesha neto: 30 800 kg
266 hp

Online: 2d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

KOMATSU 24 T WA 470-6 / bucket 5m3 / central lubri. / ac / camera / NEW - fadromë me goma
 20
39 570 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

E re
2009
10 000 orët
Pesha neto: 24 000 kg
201 hp

Online: 2d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

HK6 - pajisje betoni
 6
22.08 EUR

Pajisje betoni

1990

Online: 3d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

 - gurëthyesi
 6
22.08 EUR

Gurëthyesi

1990

Online: 3d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

1 2 3 54   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.