Makineri ndërtimi nga Suedi


   Faqja 1 e 21 1/21   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
CASE CX 300 C  - ekskavator me zinxhirë
87 026 EUR
Volvo A 30 G  - shkarkues teleskopik
191 358 EUR
SUMAB Sweden Easily transported! K-60 Mobile concrete plant - impiant betoni
 8
Pyet për çmimin

Impiant betoni

Online: 18orë 44min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden R-400 (800 blocks/hour) AUTOMATIC Block Machine - pajisje betoni
 6
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 18orë 45min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden E-12L Automatic Ring Making Plant - pajisje betoni
 6
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 18orë 45min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden HIGH CAPACITY! R-1500 (3000 blocks/hour) stationary block machine - pajisje betoni
 4
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 18orë 45min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden HIGH BLOCK OUTPUT! R-1000 (2000 blocks/Hour) Stationary block machine - pajisje betoni
 6
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 18orë 45min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden Staircases - pajisje betoni
 4
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 18orë 59min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden R-500 (1625 blocks/hour) Stationary block machine - pajisje betoni
 3
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 18orë 59min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden E-12 (2000 blocks/hour) Movable block machine - pajisje betoni
 6
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 19orë

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden E-6 Automatic block machine - pajisje betoni
 4
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 19orë

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden R-300 (3 800 blocks/8 hours) block machine - pajisje betoni
 4
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

Online: 19orë 2min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden T-120 Stationary Concrete Plant - impiant betoni
 5
Pyet për çmimin

Impiant betoni

Online: 19orë 3min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden KL-20 ON CHASSIS! NEW HIGHLY PRODUCTIVE Automatic Mobile concrete plant - impiant betoni
 5
Pyet për çmimin

Impiant betoni

2021

Online: 19orë 3min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden SPECIAL Cold asphalt mixing plant SUMAB ES-15 - impianti asfalti
 4
Pyet për çmimin

Impianti asfalti

Online: 19orë 3min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden New Automatic concrete plant - impiant betoni
 4
Pyet për çmimin

Impiant betoni

Online: 19orë 3min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden MINI Model on long leg container frame - impiant betoni
 3
Pyet për çmimin

Impiant betoni

Online: 19orë 6min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden Containerised! K-40 Mobile concrete plant - impiant betoni
 6
Pyet për çmimin

Impiant betoni

Online: 19orë 6min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden T-15 mobile concrete plant - impiant betoni
 2
Pyet për çmimin

Impiant betoni

Online: 19orë 6min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden Containerised! K-20 Mobile concrete plant - impiant betoni
 5
Pyet për çmimin

Impiant betoni

2021

Online: 19orë 6min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

SUMAB Sweden FULLY AUTOMATIC! Mini Mobile Model concrete plant - impiant betoni
 3
Pyet për çmimin

Impiant betoni

Online: 19orë 7min

SCANDINAVIAN & UK MACHINES AB

Suedi, Bjurögatan 48 211 24 MALMÖ, Sweden

Bobcat T 450  - fadromë me drejtim nga ruspa
 15
Ankandi

Fadromë me drejtim nga ruspa

2017
235 orët

Online: 22orë 7min

Blinto AB

Suedi, Schweden, Tyringe

1 2 3 21   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.