Makineri ndërtimi nga Turqia


   Faqja 1 e 14 1/14   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
FABO PRO-100 MOBILE CRUSHING & SCREENING PLANT FOR MARBLE - gurëthyesi i lëvizshëm
 16
Pyet për çmimin

Gurëthyesi i lëvizshëm

E re
2021

Online: 13orë 25min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO PRO 90 MOBILE CRUSHING&SCREENING PLANT | 90-130 TPH - gurëthyesi i lëvizshëm
 5
Pyet për çmimin

Gurëthyesi i lëvizshëm

E re
2021

Online: 13orë 28min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO PRO-70 MOBILE CRUSHING & SCREENING PLANT FOR LIMESTONE - gurëthyesi i lëvizshëm
 10
Pyet për çmimin

Gurëthyesi i lëvizshëm

E re
2021

Online: 13orë 29min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO 75m3/h STATIONARY CONCRETE MIXING PLANT - impiant betoni
 4
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 38min

Fabo Company

Turqia, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT - impiant betoni
 8
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 40min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO TURBOMIX-100 Mobile Concrete Batching Plant - impiant betoni
 6
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT - impiant betoni
 7
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO TURBOMIX-120 MOBILE CONCRETE PLANT READY IN STOCK - impiant betoni
 10
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO FABOMIX COMPACT-110 NEW GENERATION CONCRETE PLANT - impiant betoni
 5
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO FABOMIX COMPACT-60 CONCRETE  PLANT | NEW PROJECT - impiant betoni
 10
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO FABOMIX COMPACT-110 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - impiant betoni
 9
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO TWS 02 TWINSHAFT MIXER FOR READYMIXTURE | HIGH CAPACITY - impiant betoni
 7
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO TURBOMIX-110 Mobile Concrete Batching Plant - impiant betoni
 6
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO FABOMIX COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE - impiant betoni
 4
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO DRY TYPE CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 11
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT - impiant betoni
 15
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 49min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO POWERMIX-100 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 11
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 50min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO POWERMIX-200 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 9
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 50min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO POWERMIX-160 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT - impiant betoni
 11
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 50min

Fabo Company

Turqia, Izmir

FABO POWERMIX-130 CONCRETE PLANT | NEW GENERATION - impiant betoni
 17
Pyet për çmimin

Impiant betoni

E re
2021

Online: 13orë 50min

Fabo Company

Turqia, Izmir

1 2 3 14   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.