Ngjeshës Bomag BC 601 RB

Marka BOMAG
ID 3385
Viti i prodhimit 1995
Orët e makinerisë 12 951 orët
Pesha bruto 35 000 kg
Gjatësia e transportit 8 500 mm
Gjerësia e transportit 3 800 mm
Lartësia e transportit 3 800 mm
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Motori/linja e ngarjes
 • rendimenti i fuqisë: 268 hp (199 KW)
 • motori: Deutz BF6L513RC
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngjeshës Bomag BC 601 RB

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngjeshës Bomag BC 601 RB

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.