Ngjeshës Caterpillar CS 66 B

picture_as_pdf

Tipi

Ngjeshës

Viti

2021

Shteti

Mbretëria e Bashkuar

Telefoni

+44 176 95......

Botuar: 16d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaCATERPILLAR
Numri i referencës70659
Viti i prodhimit2021
Orët e makinerisë129 orët
Përshkrimi
Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Southampton

phone_iphone
language

www.redbullequipment.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 23:20

Personat e kontaktit
Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Red Bull Equipment Ltd

t1 test unit Makineri ndërtimi

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.