Ngritësa gërshërë


   Faqja 1 e 38 1/38   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SkyJack SJ6826RT  - ngritës gërshërë
6 900 EUR
Iteco IT12122  - ngritës gërshërë
6 400 EUR
 Haulotte Optimum 8 - ngritës gërshërë
 12
Ankandi

Online: 39min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

 GENIE GS-1932 - ngritës gërshërë
 13
Ankandi

Online: 41min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

 Haulotte Compact 10 - ngritës gërshërë
 13
Ankandi

Online: 44min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

 GENIE GS3268 - ngritës gërshërë
 20
Ankandi

Online: 44min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

 JLG 2646ES - ngritës gërshërë
Ankandi

Online: 44min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

 Skyjack SJ9250 - ngritës gërshërë
 13
Ankandi

Online: 44min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

Genie GS 2646 - ngritës gërshërë
 20
4 750 EUR
Çmimi neto
2001
657 orët
Pesha neto: 2 107 kg

Online: 15orë 13min

Vink Machinery

Holandë, Leur

JLG 40 RTS - ngritës gërshërë
 20
7 950 EUR
Çmimi neto
1998
4 559 orët
Pesha neto: 5 865 kg

Online: 16orë 21min

Vink Machinery

Holandë, Leur

HAULOTTE COMPACT 14 - ngritës gërshërë
 15
7 500 EUR
Ankandi
2010
Pesha neto: 3 175 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Oviedo

ID 139

GENIE GS-2668 RT - ngritës gërshërë
 17
5 800 EUR
Ankandi
2006
2 669 orët
Pesha neto: 2 891 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Albacete

ID 45

HAULOTTE OPTIMUM 6 - ngritës gërshërë
 14
2 500 EUR
Ankandi
2006
1 157 orët
Pesha neto: 1 290 kg
Ngarkesa e dobishme: 270 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Tarragona

ID 83

HAULOTTE H15SX - ngritës gërshërë
 16
8 000 EUR
Ankandi
2006
3 498 orët
Pesha neto: 6 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 500 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Madrid

ID 73

JLG 1930 - ngritës gërshërë
 15
4 500 EUR
Ankandi
2010
2 429 orët
Pesha neto: 1 506 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Oviedo

ID 97

HAULOTTE OPTIMUM 6 - ngritës gërshërë
 11
2 500 EUR
Ankandi
2006
3 485 orët
Pesha neto: 1 290 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Sevilla

ID 82

HAULOTTE COMPACT 10 DX - ngritës gërshërë
 19
5 800 EUR
Ankandi
2006
3 466 orët
Pesha neto: 3 520 kg
Ngarkesa e dobishme: 565 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Madrid

ID 46

HAULOTTE OPTIMUM 8 - ngritës gërshërë
 13
4 500 EUR
Ankandi
2010
147 orët
Pesha neto: 1 590 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Online: 21orë 38min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Tarragona

ID 103

HAULOTTE OPTIMUM 6 - ngritës gërshërë
 11
2 300 EUR
Ankandi
2005
212 orët
Pesha neto: 1 290 kg

Online: 21orë 39min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Sevilla

ID 80

HAULOTTE COMPACT 12 - ngritës gërshërë
 15
5 500 EUR
Ankandi
2006
1 060 orët
Pesha neto: 2 470 kg
Ngarkesa e dobishme: 450 kg

Online: 21orë 39min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Tarragona

ID 130

HAULOTTE H12SX - ngritës gërshërë
 15
5 500 EUR
Ankandi
2005
3 022 orët
Pesha neto: 5 440 kg
Ngarkesa e dobishme: 700 kg

Online: 21orë 39min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Oviedo

ID 50

HAULOTTE COMPACT 12 DX - ngritës gërshërë
 13
5 500 EUR
Ankandi
2005
189 orët
Pesha neto: 4 110 kg
Ngarkesa e dobishme: 450 kg

Online: 21orë 39min

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Tarragona

ID 53

1 2 3 38   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.