Ngritës gërshërë Arbeitsbühne HAB S140-17E2WD, AH 14 m

8 900 EUR

Çmimi neto
TipiNgritës gërshërë
Viti2014
ShtetiGjermani
Telefoni+49 - 3742......
Online: 2m 3d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2014

Përshkrimi

Scherenarbeitsbühne des Herstellers H.A.B.

Typ S 140-17 E2WD

Baujahr 2014

max. Arbeitshöhe 14 m

Plattformhöhe 12 m

Antrieb über 48 V Elektromotor mit integriertem Ladegerät

2 Fahrstufen

Radformel 4x2

Radstand 2400 mm

Reifengröße 23x10x12

Profil 14 und 16 mm

nicht markierende Reifen

Gesamtmaße in Länge x Breite x Höhe 3220 x 1700 x 2800 mm

Geländer klappbar

Höhe eingeklapptes Geländer 2080 mm

Gewicht 4670 kg

Korblast 450 kg

Korb- und Bodensteuerung

Korbmaße in Länge x Breite 2850 (+1200) x 1580 mm

Plattform ausziehbar

Nähere Daten und weitere Bilder senden wir Ihnen gerne auf Anfrage zu. Diese Beschreibung stellt kein verbindliches Angebot dar und kann Fehler beinhalten. Keine Gewähr auf alle Angaben.

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

BASAN GmbH

BASAN GmbH

+49 - 3742...
Germany, Voigtsberger Strasse 105, D-08606 Oelsnitz / V, Germany
Ora lokale e shitësit — 15:32

Personat e kontaktit

Rocco Basan

Rocco Basan

Deutsch, English

+49 172347...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.