Ngritës gërshërë Genie GS4390RT

Online: 1m 25d

Marka GENIE
ID V30656
Viti i prodhimit 2006
Orët e makinerisë 3 048 orët
Pesha bruto 7 345 kg
Lartësia e ngritjes 15 100 mm
Vendndodhja Belgjikë, Belgien, Waregem
Telefoni +32 56 77...
Pjesë shtesë
  • vërtetimet: CE
12950 EUR
12 950
EUR
  • 1 590 467 ALL
  • 15 639 USD

Shitësi
Vertimac BV
Vertimac BV Belgjikë
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
04:38
Personat e kontaktit
Paul Geanta
English, Français, Italiano, Nederlands, Română
Arturo Maldonado
Español, Português
12 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ngritës gërshërë Genie GS 4390 RT
Genie GS 4390 RT
2002, 4x4
Holandë, Leur
9 950 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS 4390 RT, 2002
Ngritës gërshërë Genie GS4390RT Diesel, 4x4 Drive, 15.11m Working Height,
Genie GS4390RT Diesel, 4x4 Drive, 15.11m Working Height,
2006, Dizel, 3 445 orët
Holandë, Groenlo
12 900 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS4390RT Diesel, 4x4 Drive, 15.11m Working Height,, 2006
Ngritës gërshërë Genie GS4069RT
Genie GS4069RT
2016, 210 orët
Belgjikë, WAREGEM
21 000 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS4069RT, 2016
Ngritës gërshërë Genie GS2032
Genie GS2032
2006, 666 orët
Belgjikë, WAREGEM
3 250 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS2032, 2006
Ngritës gërshërë Genie GS2646
Genie GS2646
2011, 512 orët
Belgjikë, WAREGEM
5 950 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS2646, 2011
Ngritës gërshërë Genie GS2032
Genie GS2032
2009, 851 orët
Belgjikë, WAREGEM
4 250 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS2032, 2009
Ngritës gërshërë Genie GS4069BE
Genie GS4069BE
2017
Belgjikë, WAREGEM
26 500 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS4069BE, 2017
Ngritës gërshërë Genie GS3369BE
Genie GS3369BE
2017, 110 orët
Belgjikë, WAREGEM
24 950 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS3369BE, 2017
Ngritës gërshërë Genie GS4069BE
Genie GS4069BE
2016, 32 orët
Belgjikë, WAREGEM
25 500 EUR
Ngritës gërshërë Genie GS4069BE, 2016
Ngritës gërshërë JLG 3394RT - megadeck
JLG 3394RT - megadeck
2006, 2 526 orët
Belgjikë, WAREGEM
9 950 EUR
Ngritës gërshërë JLG 3394RT - megadeck, 2006
Ngritës gërshërë SkyJack SJ7135
SkyJack SJ7135
2006, 1 633 orët
Belgjikë, WAREGEM
7 500 EUR
Ngritës gërshërë SkyJack SJ7135, 2006
Ngritës gërshërë SkyJack SJ7135
SkyJack SJ7135
2006, 1 893 orët
Belgjikë, WAREGEM
7 500 EUR
Ngritës gërshërë SkyJack SJ7135, 2006
Ngritës gërshërë SkyJack SJ9250
SkyJack SJ9250
2006, 3 947 orët
Belgjikë, WAREGEM
6 950 EUR
Ngritës gërshërë SkyJack SJ9250, 2006
Ngritës gërshërë SkyJack SJ9250
SkyJack SJ9250
2006, 2 826 orët
Belgjikë, WAREGEM
6 950 EUR
Ngritës gërshërë SkyJack SJ9250, 2006

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.