Ngritës gërshërë Genie Scherenarbeitsbühne Genie GS 1530, AH 6,6 m

2 900 EUR

Çmimi neto
TipiNgritës gërshërë
Viti2007
ShtetiGjermani
Telefoni+49 - 3742......
Online: 2m 17d
 • Karakteristika
 • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaGENIE
Viti i prodhimit2007
Orët e makinerisë807 orët

Përshkrimi

**Scherenarbeitsbühne Genie GS 1530, 6,6 m

*** Plattformhöhe 4,6 m

 • Korblast 272 kg
 • Gewicht 1232 kg
 • Antrieb 24 Volt Elektroantrieb mit integriertem Ladegerät
 • 2 Fahrstufen
 • Baumaße (LxBxH) 1830 x 760 x 2060 mm (ohne Geländer 1700 mm)
 • Geländer klappbar
 • nicht markierende Reifen
 • Reifengröße 12x4,5
 • Radformel 4x2
 • Radstand 1320 mm
 • Korb Stahlbauweise
 • Korbmaße (LxBxH 1550 (+900) x 550 x 1100 mm
 • Plattform ausschiebbar 900 mm
 • Korb- und Bodensteuerung

Nähere Angaben und weitere Bilder erhalten Sie gerne auf Anfrage. Diese Beschreibung stellt kein verbindliches Angebot dar und kann Fehler beinhalten. Keine Gewähr auf alle Angaben.

Besuchen Sie auch unser Homepage www.basan-lift.de

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

BASAN GmbH

BASAN GmbH

+49 - 3742...
Germany, Voigtsberger Strasse 105, D-08606 Oelsnitz / V, Germany
Ora lokale e shitësit — 16:11

Personat e kontaktit

Rocco Basan

Rocco Basan

Deutsch, English

+49 172347...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.