Ngritës gërshërë Holland Lift Y-64-EL14 nga Holandë, 3099 EUR në shitje - ID: 8012649
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift Y-64-EL14 - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
Elektrike

Holland Lift Y-64-EL14

Ngritës gërshërë
1999Pesha neto: 2390 kgNgarkesa e dobishme: 300 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Botuar: 5dNumri i referencës 16060/88399

3 100EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 313 918 ALL
 • ≈ 3 305 USD
1999Pesha neto: 2390 kgNgarkesa e dobishme: 300 kg
Holandë, 's-Heer Arendskerke
Kontakto shitësin
Holland Lift Monostar Y64 EL 14 - Platformë ajrore: foto 1
Holland Lift Monostar Y64 EL 14 - Platformë ajrore: foto 2
Holland Lift Monostar Y64 EL 14 - Platformë ajrore: foto 3
Holland Lift Monostar Y64 EL 14 - Platformë ajrore: foto 4
Holland Lift Monostar Y64 EL 14 - Platformë ajrore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)
Elektrike

Holland Lift Monostar Y64 EL 14

Platformë ajrore
1999Pesha neto: 2390 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 2d
Ankandi
1999Pesha neto: 2390 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 1
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 2
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 3
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 4
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

HOLLAND LIFT Q135EL24

Ngritës gërshërë
2008
Holandë, MOERDIJK, NLD
Botuar: 13d
Ankandi
2008
Holandë, MOERDIJK, NLD
Kontakto shitësin
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 1
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 2
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 3
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 4
HOLLAND LIFT Q135EL24 - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

HOLLAND LIFT Q135EL24

Ngritës gërshërë
2008
Holandë, MOERDIJK, NLD
Botuar: 13d
Ankandi
2008
Holandë, MOERDIJK, NLD
Kontakto shitësin
Holland Lift CombiStar N-140EL12 El Scissor N140EL12 Lift 16M - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift CombiStar N-140EL12 El Scissor N140EL12 Lift 16M - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift CombiStar N-140EL12 El Scissor N140EL12 Lift 16M - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift CombiStar N-140EL12 El Scissor N140EL12 Lift 16M - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift CombiStar N-140EL12 El Scissor N140EL12 Lift 16M - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (31)
Elektrike

Holland Lift CombiStar N-140EL12 El Scissor N140EL12 Lift 16M

Ngritës gërshërë
2011991 orët
Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Botuar: 7m 12dNumri i referencës 781524

6 950EUR

 • ≈ 703 784 ALL
 • ≈ 7 411 USD
2011991 orët
Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Kontakto shitësin
NEW HOLLAND Holland Lift Q-135EL18 - Ngritës gërshërë: foto 1
NEW HOLLAND Holland Lift Q-135EL18 - Ngritës gërshërë: foto 2
NEW HOLLAND Holland Lift Q-135EL18 - Ngritës gërshërë: foto 3
NEW HOLLAND Holland Lift Q-135EL18 - Ngritës gërshërë: foto 4
NEW HOLLAND Holland Lift Q-135EL18 - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

NEW HOLLAND Holland Lift Q-135EL18

Ngritës gërshërë
20112700 orët
Bulgari, 251 Europa blvd., 1331 Sofia, Bulgaria
Botuar: 25d

10 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 103 777 ALL
 • ≈ 11 623 USD
20112700 orët
Bulgari, 251 Europa blvd., 1331 Sofia, Bulgaria
Kontakto shitësin
Holland Lift Q-135EL18 Monostar Q135EL18 Scissor Lift 1550cm - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift Q-135EL18 Monostar Q135EL18 Scissor Lift 1550cm - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift Q-135EL18 Monostar Q135EL18 Scissor Lift 1550cm - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift Q-135EL18 Monostar Q135EL18 Scissor Lift 1550cm - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift Q-135EL18 Monostar Q135EL18 Scissor Lift 1550cm - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (36)
Elektrike

Holland Lift Q-135EL18 Monostar Q135EL18 Scissor Lift 1550cm

Ngritës gërshërë
2012825 orët
Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Botuar: 5m 30dNumri i referencës 781646

7 900EUR

 • ≈ 799 985 ALL
 • ≈ 8 424 USD
2012825 orët
Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Kontakto shitësin
Holland Lift N165EL12 CombiStar N-165EL12 El ScissorLift 1850cm - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift N165EL12 CombiStar N-165EL12 El ScissorLift 1850cm - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift N165EL12 CombiStar N-165EL12 El ScissorLift 1850cm - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift N165EL12 CombiStar N-165EL12 El ScissorLift 1850cm - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift N165EL12 CombiStar N-165EL12 El ScissorLift 1850cm - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)
Elektrike

Holland Lift N165EL12 CombiStar N-165EL12 El ScissorLift 1850cm

Ngritës gërshërë
20061421 orët
Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Botuar: 7m 9dNumri i referencës 781520

7 950EUR

 • ≈ 805 048 ALL
 • ≈ 8 477 USD
20061421 orët
Holandë, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Kontakto shitësin
Holland Lift B 165 DL24 - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift B 165 DL24 - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift B 165 DL24 - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift B 165 DL24 - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift B 165 DL24 - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Holland Lift B 165 DL24

Ngritës gërshërë
1999Pesha neto: 10000 kg
Holandë, Jonkerslan
Botuar: 1m 23d

6 650EUR

 • ≈ 673 405 ALL
 • ≈ 7 091 USD
1999Pesha neto: 10000 kg
Holandë, Jonkerslan
Kontakto shitësin
Holland Lift Twinstar A151DV - Ngritës gërshërë: foto 1
Holland Lift Twinstar A151DV - Ngritës gërshërë: foto 2
Holland Lift Twinstar A151DV - Ngritës gërshërë: foto 3
Holland Lift Twinstar A151DV - Ngritës gërshërë: foto 4
Holland Lift Twinstar A151DV - Ngritës gërshërë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Holland Lift Twinstar A151DV

Ngritës gërshërë
1999
Holandë, Ommel
Botuar: 2m 24dNumri i referencës 1618

8 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 860 744 ALL
 • ≈ 9 064 USD
1999
Holandë, Ommel
Kontakto shitësin

Ngritës gërshërë Holland Lift Y-64-EL14

Botuar: 26d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ngritës gërshërë Holland Lift Y-64-EL14: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ngritës gërshërë Holland Lift Y-64-EL14: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 26d

SHITUR

3 099EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 313 817 ALL
 • ≈ 3 304 USD

3 Prill 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Numri i referencës

16060/77671
Viti i prodhimit

1999
Pesha neto

2390 kg
Pesha bruto

2690 kg
Ngarkesa e dobishme

300 kg
Lartësia e ngritjes

6400 mm
Ngjyra

e verdhë
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke
Motori/linja e ngarjes
karburanti

elektro
bateria

240 Ah
Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
Më shumë informacion

Type: Scissor lift

W. height: 6,400 mm

Location: 's-Heer Arendskerke

Dealer price: Show

merk: Holland-Lift

SHITUR

3 099EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 313 817 ALL
 • ≈ 3 304 USD

3 Prill 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - MHE International Trading B.V.