Reja dhe përdorur Pajisje ndërtimi në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje ndërtimi


   Faqja 1 e 82 1/82   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Atlas Copco TEX10PS - Pajisje ndërtimi
 3
600 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pajisje ndërtimi

2012

Atlas von der Wehl GmbH

2

Gjermani, Werner-Siemens-Str. 89

Numri i referencës 4511212492

 UCHWYT SPAWALNICZY MIGOMAT TWECO 3M 180A NOWY!!! - Pajisje saldimi
 5
43 EUR

Pajisje saldimi

E re

Dariusz Kontek

2

Poloni, Zduny

Kaeser BSD 72 *Bj2003/Laststunden24000h/8,0bar*  - Pajisje ndërtimi
 15
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pajisje ndërtimi

2003
24 000 orët

BNS Intercon GmbH

1

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 23084

 Glass Suction Lifter - Pajisje ndërtimi
 3
Pyet për çmimin

Pajisje ndërtimi

2023

Botuar: 37min

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

 RED-D-ARC DX450 17094 - Pajisje saldimi
 4
Pyet për çmimin

Pajisje saldimi

Botuar: 1orë 12min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17094

 2019 ALLMAND BROS NIGHT-LITE NLV-K1005C 17108 - Kullë ndriçimi
 5
Pyet për çmimin

Kullë ndriçimi

2019

Botuar: 1orë 14min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17108

 2020 ALLMAND BROS NIGHT-LITE NLV-K1005C 17106 - Kullë ndriçimi
 6
Pyet për çmimin

Kullë ndriçimi

2020

Botuar: 1orë 17min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17106

 2013 RED-D-ARC DX450 17095 - Pajisje saldimi
 4
Pyet për çmimin

Pajisje saldimi

2013

Botuar: 1orë 19min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17095

 2013 RED-D-ARC DX450 17096 - Pajisje saldimi
 4
Pyet për çmimin

Pajisje saldimi

2013

Botuar: 1orë 26min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17096

 2019 ALLMAND BROS NIGHT-LITE NLV-K1005C 17107 - Kullë ndriçimi
 6
Pyet për çmimin

Kullë ndriçimi

2019

Botuar: 1orë 28min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17107

 2017 ALLMAND BROS MAXI LITE 17092 - Kullë ndriçimi
 5
Pyet për çmimin

Kullë ndriçimi

2017

Botuar: 1orë 29min

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17092

Stahlworks 4,2T - Pajisje ndërtimi
 5
250 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2023

Botuar: 3orë 13min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LD

Numri i referencës 9593790

Pfaff  - Pajisje ndërtimi
 5
150 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

Botuar: 3orë 15min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595597

LMB 307KM - Pajisje ndërtimi
 13
800 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2007

Botuar: 3orë 15min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595603

LMB 316TL - Pajisje ndërtimi
 3
800 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2007

Botuar: 3orë 21min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9600224

Stahlworks 4,2T - Pajisje ndërtimi
 5
250 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2023

Botuar: 3orë 22min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LD

Numri i referencës 9594170

LMB 307KM - Pajisje ndërtimi
 12
800 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2009

Botuar: 3orë 24min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595674

Altrex Nevada DV - Pajisje ndërtimi
 2
150 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

Botuar: 3orë 24min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Venrayseweg 130, Horst, 5961 NT

Numri i referencës 9600537

ALP-Lift  - Pajisje ndërtimi
 6
150 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

1990

Botuar: 3orë 24min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Legen Heirweg 155, Elversele, 9140

Numri i referencës 9601608

Stahlworks 9,76x6,1x4,88 meter - Pajisje ndërtimi
 6
500 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2023

Botuar: 3orë 24min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LD

Numri i referencës 9593800

Genie SuperLift Advantage SLA-20 - Pajisje ndërtimi
 8
150 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

Botuar: 3orë 25min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Legen Heirweg 155, Elversele, 9140

Numri i referencës 9602177

Camac Minor millennium - Pajisje ndërtimi
 12
300 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

Botuar: 3orë 26min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595424

LMB 316TL - Pajisje ndërtimi
 6
800 EUR
Ankandi

Pajisje ndërtimi

2008

Botuar: 3orë 27min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9600227

1 2 3 82   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Construction equipment
t1 old