Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 2.000 Liter - DPX-31023

Online: 1v 5m

ID DPX-31023
Viti i prodhimit 2018
Pesha bruto 860 kg
Gjatësia e transportit 2 190 mm
Gjerësia e transportit 1 190 mm
Lartësia e transportit 1 500 mm
Vendndodhja Holandë, Oudenbosch
Telefoni +31 (0) 6-49...
Karroceria/supestruktura
  • vëllimi i ngarkesës: 2.00 m³
Pjesë shtesë
  • vërtetimet: CE
3750 EUR
3 750
EUR
  • 458 936 ALL
  • 4 074 USD

Shitësi
DPX Power
DPX Power Holandë
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
05:09
3 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 3.000 Liter - DPX-31024
New Diesel Fuel Tank 3.000 Liter - DPX-31024
2018
Holandë, Oudenbosch
4 950 EUR
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 3.000 Liter - DPX-31024, 2018
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 600 Liter - DPX-31019
New Diesel Fuel Tank 600 Liter - DPX-31019
2018
Holandë, Oudenbosch
2 100 EUR
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 600 Liter - DPX-31019, 2018
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 300 Liter - DPX-31018
New Diesel Fuel Tank 300 Liter - DPX-31018
2018
Holandë, Oudenbosch
1 500 EUR
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 300 Liter - DPX-31018, 2018
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 995 Liter - DPX-31021
New Diesel Fuel Tank 995 Liter - DPX-31021
2018
Holandë, Oudenbosch
2 750 EUR
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 995 Liter - DPX-31021, 2018
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 2.400 Liter - DPX-31023B
New Diesel Fuel Tank 2.400 Liter - DPX-31023B
2018
Holandë, Oudenbosch
4 250 EUR
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 2.400 Liter - DPX-31023B, 2018
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 1.600 Liter - DPX-31022B
New Diesel Fuel Tank 1.600 Liter - DPX-31022B
2018
Holandë, Oudenbosch
3 250 EUR
Pajisje ndërtimi New Diesel Fuel Tank 1.600 Liter - DPX-31022B, 2018
Pajisje ndërtimi ATS Panel 160A - Max 110 kVA - DPX-27505
ATS Panel 160A - Max 110 kVA - DPX-27505
2018
Holandë, Oudenbosch
1 500 EUR
Pajisje ndërtimi ATS Panel 160A - Max 110 kVA - DPX-27505, 2018
Pajisje ndërtimi ATS Panel 800A - Max 550 kVA - DPX-27509
ATS Panel 800A - Max 550 kVA - DPX-27509
2018
Holandë, Oudenbosch
2 500 EUR
Pajisje ndërtimi ATS Panel 800A - Max 550 kVA - DPX-27509, 2018
Pajisje ndërtimi ATS Panel 70A - Max 50 kVA - DPX-27502
ATS Panel 70A - Max 50 kVA - DPX-27502
2018
Holandë, Oudenbosch
1 025 EUR
Pajisje ndërtimi ATS Panel 70A - Max 50 kVA - DPX-27502, 2018
Pajisje ndërtimi ATS Panel 45A - Max 25 kVA - DPX-27500
ATS Panel 45A - Max 25 kVA - DPX-27500
2018
Holandë, Oudenbosch
945 EUR
Pajisje ndërtimi ATS Panel 45A - Max 25 kVA - DPX-27500, 2018
Pajisje ndërtimi ATS Panel 125A - Max 80 kVA - DPX-27504
ATS Panel 125A - Max 80 kVA - DPX-27504
2018
Holandë, Oudenbosch
1 250 EUR
Pajisje ndërtimi ATS Panel 125A - Max 80 kVA - DPX-27504, 2018
Pajisje ndërtimi ATS Panel 400A - Max 275 kVA - DPX-27507
ATS Panel 400A - Max 275 kVA - DPX-27507
2018
Holandë, Oudenbosch
2 000 EUR
Pajisje ndërtimi ATS Panel 400A - Max 275 kVA - DPX-27507, 2018

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.