Përzierëse betoni


   Faqja 1 e 37 1/37   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN TGS 35360 8X4   9m³  Euro 5  - përzierës betoni
47 900 EUR
Çmimi neto
MAN TGS 32.360 + BETONMIXER - përzierës betoni
 11
43 450 EUR
Çmimi neto
2012
196 268 km
Pesha neto: 12 735 kg
Ngarkesa e dobishme: 19 265 kg
360 hp

Online: 9orë 58min

Braem

9

Belgjikë, Handzame

ID E54236

MAN TGS 32.360 BB - përzierës betoni
 9
40 900 EUR
Çmimi neto
2011
256 285 km
Pesha neto: 13 035 kg
Ngarkesa e dobishme: 18 965 kg
360 hp

Online: 9orë 59min

Braem

9

Belgjikë, Handzame

ID E54091

Renault KERAX 420 DCI + BETON MIXER LIEBHERR - përzierës betoni
 9
16 900 EUR
Çmimi neto
2003
338 158 km
Pesha neto: 15 980 kg
Ngarkesa e dobishme: 16 020 kg
420 hp

Online: 10orë 15min

Braem

9

Belgjikë, Handzame

ID E53837

Mercedes-Benz Axor 3028 6x4 Mixer - përzierës betoni
 15
19 900 EUR
Çmimi neto

Online: 11orë 7min

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Scania P 380 CB 8x4 Stetter 8 cbm  - përzierës betoni
 14
28 500 EUR
Çmimi neto
2008
197 057 km
379 hp

Online: 11orë 14min

Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG

Gjermani, 36103 Flieden

Iveco Trakker AD320T41 8X4 Baryval AMB 9-101 - përzierës betoni
 16
29 900 EUR
Çmimi neto
2010
193 014 km
410 hp

Online: 15orë 55min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70132672

Iveco Trakker AD400T41 8X4 Manual BigAxle Steelsuspension Euro 6 - përzierës betoni
 16
55 800 EUR
Çmimi neto
2015
178 502 km
410 hp

Online: 15orë 55min

BAS Trucks B.V.

13 V

Holandë, Veghel

ID 70132735

M.A.N. TGA 33.350 8x4 concrete mixer - përzierës betoni
 17
23 000 EUR
2006
505 650 km
Pesha neto: 15 295 kg
350 hp

Online: 18orë 10min

Dingemanse B.V.

13

Holandë, Hoogerheide

ID M462230

Iveco Trakker AD340T41B 8x4 Stetter 9m³, EEV! - përzierës betoni
 15
89 900 EUR
Çmimi neto
E re
2020
Ngarkesa e dobishme: 17 450 kg
410 hp

Online: 19orë 15min

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 82795

Iveco Trakker AD340T41B 8x4 Stetter 9m³ - përzierës betoni
 15
89 900 EUR
Çmimi neto
E re
2020
Ngarkesa e dobishme: 17 450 kg
410 hp

Online: 19orë 15min

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 82794

Mercedes-Benz Arocs 3240 B, 8x4, 9 m³ Liebherr, EUR6, Klima  - përzierës betoni
 5
64 500 EUR
Çmimi neto
2015
162 342 km
394 hp

Online: 19orë 44min

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

11

Gjermani, Stuhr

ID 0356/20

MAN TGS 35.400 8x4 BB, Liebherr 9 m³, 5 Blattfedern  - përzierës betoni
 17
62 500 EUR
Çmimi neto
2015
153 954 km
400 hp

Online: 19orë 44min

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

11

Gjermani, Stuhr

ID 0354/20

 Betonniere 1 Essieu S/A - përzierës betoni
 4
Ankandi

Online: 20orë 14min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Betonniere - përzierës betoni
 4
Ankandi

Online: 20orë 22min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Betonniere - përzierës betoni
 4
Ankandi

Online: 20orë 50min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

DUMEC BT1400H 4x4 Self-Loading - përzierës betoni
 15
Ankandi
2007

Online: 20orë 51min

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 Betonniere - përzierës betoni
 4
Ankandi

Online: 21orë 11min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

IVECO TRAKKER 8x4 - përzierës betoni
 20
Ankandi
2009

Online: 21orë 14min

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 Electric - përzierës betoni
 8
Ankandi

Online: 21orë 15min

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

IVECO TRAKKER 8x4 - përzierës betoni
 20
Ankandi

Online: 21orë 16min

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

1 2 3 37   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.